Ольга Фреймут розсекретила, де перебуває разом з дітьми: телеведуча не просто так не з’являється на екранах

Чому Ольга Фреймут від початку повномасштабного вторгнення уникає публічності та куди поділася ведуча, невже це все не просто так ? Ви будете ошелешені, коли почуєте правду.

Українська телеведуча Ольга Фреймут мала неабияку популярність на телебаченні у 2010-х роках. Вона працювала на різних топових каналах, вела рейтингові програми та була дуже впізнаваною людиною в нашій країні. Поступово її популярність почала згасати і велика аудиторія шанувальників значно зменшилась. Після початку повномасштабного вторгнення Оля перестала бути публічною зовсім, вона не веде соціальні мережі та не ділиться жодними подробицями свого життя.

Ольга Фреймут зараз в іншій країні
Ольга Фреймут зараз в іншій країні

Відомо, що ведуча разом з дітьми виїхала з країни ще до 24 лютого, бо планувала святкувати своє день народження у Франції, яке мало відбутися 25 числа того ж місяця.

Фреймут перебуває у Великій Британії, де у неї є родичі. Говорять, що вона там знаходиться не тільки зі своїми дітьми, а й з чоловіком – Володимиром Локотко. Не дивлячись, на вимушені обставини їй дуже прикро, що раніше вона постійно наголошувала, що життя в Європі набагато краще, адже тільки зараз вона збагнула всю цінність і зрозуміла, що найкраще – в Україні.

Сімейне фото Фреймут
Сімейне фото Фреймут

Оля знайшла собі там роботу і зараз активно працює в газеті Sunday Expres. Телеведуча пише у щотижневу колонку новини про Україну.

Старша донька ведучої Злата, яка зараз живе в Америці, на відміну від мами є активним користувачем соціальних мереж. Дівчина допомагає рідній країні, постійно дає інтерв’ю та проводить благодійні заходи.  У своїй школі, вона організувала аукціон на якому вдалося зібрати 260 тисяч доларів. Кошти пішли на навчання для дітей з України, які нині в США.

Оля разом із донькою Златою
Оля разом із донькою Златою

Популярне

Схожі статті

У неї були шикарні володіння та всеукраїнська любов: де зараз Оксана Марченко, яка проміняла все на втечу

Оксана Марченко була однією з найвідоміших телеведучих в Україні, володіючи всіма атрибутами розкішного життя. Однак, усе це раптово змінилося, залишивши за собою питання: що сталося з Оксаною?

Квашені помідори: роблю по давньому рецепту 90 річної бабусі з українського села. Смачніше годі й шукати!

Квашені помідори – це улюблений делікатес багатьох поколінь. Завдяки природному процесу ферментації, вони набувають особливого смаку та аромату. 

“Просто втратила гроші, якщо чесно”: Оля Полякова кинула все та полетіла до Італії відпочивати без чоловіка

Українська співачка та блогерка Оля Полякова розповіла, як розважається без свого чоловіка. Знаменитість вирушила за кордон, але цю поїздку не планувала.