Річниця смерті чоловіка Тіни Кароль: 10 років як немає Євгена Огіра. Як все було?

10 років тому не стало чоловіка Тіни Кароль - Євгена Огіра, який боровся з серйозною хворобою. Зворушлива історія кохання, яка не завершилась щасливим фіналом.

28 квітня – дата, яка наповнена смутком та болем для української співачки Тіни Кароль. Того дня артистка втратила найбільше кохання всього життя – Євгена Огіра. Чоловік боровся зі страшною хворобою, яка ,на жаль, виявилася сильнішою за нього. Вони докладали всіх зусиль, щоб перемогти онкологію, але дива не трапилося.

28 квітня 2013 року, життя Тіни Кароль поділилось на “до” та “після”. Вона почула слова від яких завмерло серце – його не стало. Для всіх це був справжнісінький шок, адже ніхто не очікував, що все трапиться саме так.

Річниця смерті чоловіка Тіни Кароль: вже 10 років без Євгена Огіра
Річниця смерті чоловіка Тіни Кароль: вже 10 років без Євгена Огіра

Минуло 10 років, а Тіна змінилася не тільки зовнішньо. Її очі наповнені смутком та болем, вона намагається їх приховувати червоною помадою та гарною посмішкою, але після смерті чоловіка, вже ніхто не бачив Кароль такою, як тоді.

Історія кохання Тіни Кароль та Євгена Огіра

Музичний продюсер почав працювати з майбутньою зіркою після того, як та пішла від попереднього наставника, але ніхто не міг здогадатися, що у 2008 році колеги зіграють таємне весілля. Огіра пригадував, що дівчина була в незвичайному костюмі і відразу йому сподобалася.

Через декілька місяців Тіна Кароль подарувала своєму коханому Євгену первістка Веніаміна. Вони були молоді, щасливі та закохані. Їх вважали найкрасивішою родиною українського шоу-бізнесу. Вони будували плани на майбутнє, проте їм не судилося їх виконати.

Щасливе подружжя, яке ще не знає, що їх очікує в майбутньому
Щасливе подружжя, яке ще не знає, що їх очікує в майбутньому

Згодом сім’я дізналася про його хворобу, 30-річному чоловіку діагностували рак шлунка. Лікарі не давали жодних гарантій, але молода родина не втрачала віру в краще.

Популярне

Схожі статті

“Я люблю її”: зрадниця Таїсія Повалій вийшла в ефір та розповіла в інтерв’ю про ставлення до Тіни Кароль

Співачка Таїсія Повалій, яка останнім часом викликала хвилю обурення своєю поведінкою, знову потрапила в центр уваги. Цього разу Повалій вирішила виступити на російському телеканалі.

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.