Не народись багатою, а народись красивою: як Вірі Брежнєвій вдалося завоювати серце Костянтина Меладзе

Вони довго приховували свої стосунки і їх весілля викликало справжній шок не тільки в колег, а й шанувальників. Проте для когось це ідеальна родина, а хтось вважає, що Брєжнєва витягла щасливий квиток. Хто має рацію?

Українська співачка та російський продюсер Костянтин Меладзе довгий час приховували свої романтичні стосунки. Чутки ходили, але вони досить ретельно їх приховували, що всі і далі вважали цю інформацію неправдивою.

Українська співачка Віра Брєжнєва розбила родину та залишила дітей без батька

Можливо вони і далі не розголошували своє особисте життя, проте колишня дружина Меладзе вирішила інакше. Композитор прожив із Яною Сумм 19 років, але їх сімейну ідилію порушила Брєжнєва.  Жінка розповіла ЗМІ, що знала про зради колишнього і відверто заявила, що Віра розбила їх родину.

Колишня дружина Меладзе Яна Сумм вважає, що Брєжнєва зіпсувала їх сімейну ідилію

Відомо, що Яна досі не може його пробачити, адже для неї це був справжній удар. Вона намагалася жити далі, але думки, що цей роман триває понад 10 років не давали їй спокою. Жінка хотіла розлучення, але батьки та друзі відмовляли її від цього рішення.

У колишнього подружжя залишилося троє дітей. Дві донечки, а також син, який серйозно хворий на аутизм.

Точно сказати не можна, коли розпочалася їх історія кохання, але подейкують, що українська красуня відразу сподобалась композитору. Вона була  для нього справжньою музою, він надихався нею та писав пісні для колективу.

У 2015 році закохані таємно одружилися, вони з Вірою поїхали до Італії і там розписалися. На церемонії не було навіть найближчих друзів, подружжя зберігало свою таємницю. Меладзе розповідав, що їм весь час доводилося тікати від фотографа, який не міг впустити таку сенсацію.

Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе довгий час приховували свій роман
Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе довгий час приховували свій роман

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".