Катя Репяхова назвала діагноз, який поставили маленькому сину Віктора Павліка: “Специфічний розлад”

Відомий український співак Віктор Павлік разом із молодою дружиною Катериною Репяховою виховує маленького сина. Нещодавно хлопчику поставили діагноз, через який він не розмовляє.

В 2020 році Віктор Павлік і його концертна директорка Катя Репяхова одружились після декількох років таємних стосунків. Артист розлучився з третьою дружиною заради Катерини, а через рік після вечілля у пари народився син Михасик. Дружина співака в своєму Інстаграм-блозі висвітлює сімейне життя і чесно ділиться з публікою своїми проблемами.

Молоді батьки багато уваги приділяють розвитку сина. Вони водять його на плавання, розвиваючі заняття, займаються з ним самостійно вдома, але їх бентежить, що майже в 2 роки Михасик зовсім не розмовляє.

Дружина Павліка Репяхова розповіла про невтішний діагноз, який поставили її сину
Катя Репяхова назвала діагноз, який поставили маленькому сину Віктора Павліка

Нещодавно Репяхова розповіла, що вони вирішили звернутись до дитячого лікаря через затримку мовлення у сина. Вони зробили огляд у невролога, реабілітолога, сурдолога. Після багатьох обстежень спеціалісти змогли знайти причину порушень.

На щастя, у хлопчика немає ніяких відхилень по здоров’ю, а проблема затримки мовлення пов’язана з педагогікою. У виписці лікаря зазначений такий діагноз:

Специфічний розлад мовної артикуляції

Катя Репяхова назвала діагноз, який поставили маленькому сину Віктора Павліка
Катя Репяхова назвала діагноз, який поставили маленькому сину Віктора Павліка

Також на справці, яку Репяхова показала в сторіз, видно, що вона не міняла прізвище після одруження з Віктором Павліком, хоча у сина з народження прізвище батька.

Репяхова розповіла про хворобу свого сина
Катя Репяхова назвала діагноз, який поставили маленькому сину Віктора Павліка

Нагадаємо, нещодавно Катя Репяхова наважилась на пластичну операцію, про яку довго мріяла. Вона зробила ринопластику та змінила форму носа, який її не влаштовував, а також збільшила губи і частково прибрала друге підборіддя. Дівчина виглядає дуже природньо і на її обличчі навіть не видно втручань пластичних хірургів. Після свого перевтілення дружина Віктора Павліка запропонувала зірковому чоловіку зробити підтяжку обличчя та наростити волосся, однак 57-річний артист навідріз відмовляється щось в собі змінювати.

Популярне

Схожі статті

Найкраща підлива до каші та макаронів як у їдальні: 10 хвилин і все готово. З нею й м’ясо не потрібне

Смачна, насичена та з яскравим смаком – саме такою виходить підлива за цим рецептом. Скуштувавши її, важко повірити, що у цій підливі немає м'яса. Така підлива відмінно доповнить будь-який гарнір.

Діти-підлітки забороняють батькам викладати свої фото: як викручуються з ситуації Кухар, Мазур, Єфросиніна

Час спливає дуже швидко. Діти підростають і мають власну думку про те, що відбувається довкола. Деякі категорично забороняють матусям виставляти їхні фото в мережу, попри велику купу переглядів.

Подружка приїхала з Німеччини й навчила, як приготувати за 1 хвилину: ліниві пиріжки з лаваша і фаршу

Смачні соковиті і прості у приготуванні – саме такими є ліниві пиріжки з лаваша і фаршу. Їх можна готувати на сніданок або перекус. Такі пиріжки смачні, як у гарячому, так і в холодному вигляді.