Хто був першим чоловіком Тіни Кароль? Біографія та особисте життя співачки, яка несе на собі хрест вдови

У біографії Тіни Кароль було немало важких моментів. Найбільший відбиток на її життя наклала смерть коханого чоловіка, яку їй довелося пережити у 28 років.

В 2008 році взимку Тіна Кароль пішла під вінець за свого другого продюсера Євгена Огіра. Їхнє весілля відбулося на узбережжі океану та було цілком таємним від публіки, а через півроку вони вже відкрито і гучно скріпили свій союз церковним шлюбом у Києво-Печерській лаврі. Особистому щастю артистки можна було позаздрити.

Цей рік став надзвичайно насиченим для пари – тоді ж у них з’явився первісток, хлопчик Веніамін. Шлюб Тіни та Євгена виглядав міцним, сповненим взаєморозуміння, кохання, підтримки і стабільності, чого так не вистачає у житті. На народження сина Огір звів для коханої будинок під Києвом, у якому вони мріяли прожити ще багато років разом.

Хто був першим чоловіком Тіни Кароль? Біографія та особисте життя співачки
Хто був першим чоловіком Тіни Кароль? Біографія та особисте життя співачки

Однак в один момент все обірвалося – Євгену поставили невиліковний діагноз, рак шлунку. Ця новина вразила весь український шоу-бізнес.

18 місяців боротьби, лікування в найкращих закордонних та українських клініках, важкі курси хіміотерапії не увінчалися успіхом. У квітні 2013 року Євген помер, а Тіна Кароль стала вдовою. Смерть і прощання з чоловіком стали найтрагічнішою подією за все життя артистки.

Їй було надзвичайно важко, однак вона зуміла заради сина і пам’яті коханого зібрати себе до купи. Тіна не стала закриватися зі своїм горем від усіх, на згадку про чоловіка вона відспівала безліч концертів в рамках гастрольного туру “Сила кохання та голосу”. Також Кароль присвятила Євгену Огіру свій альбом “Пам’ятаю”.

Хто був першим чоловіком Тіни Кароль? Біографія та особисте життя співачки
Хто був першим чоловіком Тіни Кароль? Біографія та особисте життя співачки

Більше поп-діва не ходила під вінець, хоча її тривалий час підозрювали у романтичних стосунках з молдавським співаком Даном Баланом. Далі чуток це не зайшло.

Від щасливого, хоч не довговічного шлюбу у співачки залишився син Веніамін Огір, який виріс напрочуд схожим на батька. Зараз хлопець – головна втіха у житті зірки.

Все про долю сина Тіни Кароль і Євгена Огіра в цьому відео:

Популярне

Схожі статті

“Я люблю її”: зрадниця Таїсія Повалій вийшла в ефір та розповіла в інтерв’ю про ставлення до Тіни Кароль

Співачка Таїсія Повалій, яка останнім часом викликала хвилю обурення своєю поведінкою, знову потрапила в центр уваги. Цього разу Повалій вирішила виступити на російському телеканалі.

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.