Їй майже чотири: що стало з позашлюбною донькою 50-річної Наташі Корольової, яка народилася і живе в США

Співачка Наташа Корольова декілька років приховувала свою позашлюбну дитину, яка живе в Америці. Вихованням дівчинки займаються друзі знаменитості.

Осінню 2021 року співачка Наташа Корольова зробила заяву, яка вразила громадськість.Артистка заявила, що в США у неї підростає дворічна позашлюбна дочка. Наташа розповіла, що подарувала бездітному другу-американцю дві свої яйцеклітини. Чоловік давно мріяв про дітей та попросив вокалістку допомогти їй з цим.

Сурогатна матір успішно виносила та народила дитину. Крихітка прийшла у цей світ у жовтні 2019 року. За словами Корольової, на світ з’явилася дівчинка, яку вона бачила лише декілька разів.

Зізнання зірки спровокувало грандіозний скандал. Публіка обговорювала моральну сторону вчинку Корольової. Невдоволення висловлювали навіть родичі артистки: чоловік Сергій Глушко, син Архип та мама Людмила Поривай. Близькі, як стверджувалося, нічого не знали про дитину.

Що стало з позашлюбною донькою Наташі Корольової, яка народилася і живе в США
Що стало з позашлюбною донькою Наташі Корольової, яка народилася і живе в США

З того часу минуло майже два роки. Позашлюбній дочці Наташі вже четвертий рік, але про неї ні слуху ні духу. Корольова зазвичай щедра на одкровення в соцмережах зараз мовчить наче в рот води набрала. Обережно висловлюється й чоловік вокалістки. Коли репортери запитують про позашлюбну доньку Наташі, Тарзан стає небагатослівним. Мовляв, усе гаразд. Дівчинка росте з добрими батьками.

Хейтери тим часом впевнені, що жодної позашлюбної спадкоємиці у Наташі Корольової ніколи не було. Мовляв, співачка вигадала історію з яйцеклітинами та донорством заради піару. На фото, які Корольова представила публіці як доказ існування дівчинки, зображені інші діти. Нібито на знімках з пляжу в Майамі вокалістка тримає на руках сина подруги, а кадри з малою дівчинкою, що трохи підросла, в дитячому манежі – це архівні фото племінниці Наташі, Софії.

Що стало з позашлюбною донькою Наташі Корольової, яка народилася і живе в США
Що стало з позашлюбною донькою Наташі Корольової, яка народилася і живе в США

Нагадаємо, Наташа Корольова вже декілька років поспіль знаходиться в центрі скандалів. Спочатку їй зрадив Тарзан, потім новина про позашлюбну дитину, тепер артистка, яка народилась і виросла в Києві, завжди нагадувала, що вона киянка, мовчить з приводу війни та виступає на російській сцені, а її чоловік відкрито підтримує вторгнення і вона все одно з ним.

Схожі статті

Соковита індичка, запечена у грибному соусі, така ніжна, що не потрібно різати ножем: готую на кожне свято

Така ніжна та напрочуд ароматна страва як індичка у грибному соусі є не тільки смачною, а ще й дуже корисною. Вона прекрасно пасує будь-якому гарніру, який ви полюбляєте.

Соковиті котлетки з капустою за рецептом моєї бабусі: смачні та запашні, вони прикрасять будь-яке свято

Приготування ніжних та соковитих курячих котлет із додаванням білокачанної капусти вам знадобляться прості інгредієнти: білокачанна капуста, куряче філе, цибуля, зелень, борошно, сіль та перець.

MamaRika “пригрозила” майбутній невістці та зізналась, якою свекрухою буде: “Спочатку народіть собі сина”

MamaRika поспілкувалась зі своїми прихильниками на своїй сторінці в Instagram. Співачка відповіла на запитання про те, якою свекрухою буде в майбутньому.