Остапчук зізнався, що виступив для росіян за кордоном і пояснив, чому йому не соромно: “Це замовлення”

Відомий український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук нещодавно виступив на святі за кордоном. Знаменитість пояснив, чому погодився провести захід для дружини російського олігарха

Останнім часом відомий український шоумен Володимир Остапчук частенько втрапляє у скандали. Цього разу у мережі обговорили виступ знаменитості на заході за кордоном. Ведучий виїхав за межі України під час повномасштабної війни для того, щоб провести вечірку з нагоди дня народження для дружини російського олігарха. Остапчук пояснив, чому він не відчуває сорому за свій вчинок.

Остапчук виступив для росіян

Не так давно на острові Міконос, що в Греції, відбулась вечірка Юлії Буряк з нагоди її дня народження. Уродженка України, яка ще до 24 лютого минулого року виїхала жити й працювати до російської столиці та вийшла там заміж за місцевого олігарха, запросила на своє свято ведучого Володимира Остапчука. На святі також були присутні й росіяни, друзі Буряк.

Володимир Остапчук виступив перед росіянами в Греції
Володимир Остапчук виступив перед росіянами в Греції

Володимир Остапчук не стояв осторонь скандалу та пояснив, що вважає це замовленням на себе, адже більша частина написаного редакторами Телеграм-каналу “Культурна Прачечна” – неправда.

“Так, на відео я. Але я вважаю, що це замовлення на мене, тому що пишуть про те, що не є правдою, окрім того, що я там був”, – розповів Остапчук.

Знаменитість вирішив розставити всі крапки над “і” та пояснив, чому взагалі прийняв пропозицію виступати перед дружиною російського олігарха. Так, першою причиною, за словами шоумена, став той факт, що Юлія Буряк давно розлучилась з росіянином, а на територію рф і взагалі не приїжджала з початку повномасштабної війни в Україні. Ба більше, додав знаменитість, до початку заходу організатори їх попередили, ніби замовники, як і їхні гості, активно допомагають Україні у війні з росією.

Остапчук виправдався за виступ для дружини російського олігарха
Остапчук виправдався за виступ для дружини російського олігарха

Володимир Остапчук також зазначив, що вечірку він проводив двома мовами – російською та українською, адже на святі були також гості із Сакартвело. А от щодо росіян на вечірці шоумен зазначив так: якби знав, що вони там будуть, відмовився б від корпоративу.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?