Донька Ольги Фреймут Злата натякнула на важкі будні в США: дівчина змушена працювати та жити в школі

Відома українська журналістка та телеведуча Ольга Фреймут має старшу доньку Злату Мітчелл, яка нині навчається за кордоном. Чим займається дівчина у вільний час?

Ольга Фреймут свого часу стала буквально легендою українського телебачення. Втім, головна сила знаменитості полягає в тому, що досягти невимовних кар’єрних успіхів вона зуміла, паралельно виховуючи свою доньку Злату Мітчелл. Коли зіркова мама дівчинки здобула всеукраїнське визнання та популярність, дівчина була ще маленькою, а отже весь світ бачив, як вона зростає.

Сьогодні Злата Мітчелл здобуває середню освіту за кордоном. Зіркова донька відомої української журналістки та ведучої живе у США, де й відвідує школу. Втім, життя Злати Мітчелл не закінчується лише на підручниках, адже дівчина полюбляє гуляти з друзями, відпочивати та займатись корисними позашкільними активностями. Зокрема, донька Фреймут активно веде особистий блог у соціальній мережі Інстаграм, де і розповіла про те, чим займається у вільний від навчання час.

На своїй Інстаграм-сторінці дівчина запропонувала шанувальникам поставити їй запитання, що цікавлять найбільше. Фанати Злати запитали, чим вона займається в житті. Дівчина зазначила, що основні її заняття – школа, робота над власним портфоліо та розваги з друзями. Крім того, Мітчелл жартома зазначила, що вона спить у школі, ймовірно, маючи на увазі, що настільки залучена в шкільне життя, що ледве вилазить зі стін свого закладу.

Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл розповіла, чим займається у вільний час
Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл розповіла, чим займається у вільний час

Слід зазначити, що мережею гуляла думка, ніби Злата Мітчелл “далеко впала від яблуньки”. Дівчина й дійсно виросла зовсім несхожою на свою зіркову маму – як зовнішньо, так і внутрішньо. Школярка вдалась у рід свого батька, втім багато рис характеру їй дістались таки від зіркової мами. Мова йде про цілеспрямованість та працьовитість.

Хоча на сторінці дівчини часто можна побачити кадри з концертів і вечірок, останнім часом вона розкривається із зовсім іншого боку. Так, наприклад, не кожен підліток вміє поєднувати навчання з роботою та позашкільними корисними заняттями. Ольга Фреймут вклалась у виховання доньки й зуміла виростити чудову людину.

Схожі статті

Самотній вовк та повелитель Таюне: Олег Винник поділився новинами з особистого життя в Берліні

До тріумфу в Україні Олег Винник мешкав у Берліні не один рік. Тепер повернувся до Німеччини, розірвавши всі зв'язки з батьківщиною. Мирно гуляє вулицями німецької столиці разом із Таюне.

Ця страва не покидає мого меню: готую її на вечерю щотижня. Просто беру спагеті, два помідори і насолоджуюсь

Смачну вечерю можна приготувати швидко та без зайвого клопоту. Розповідаємо про простий і смачний варіант страви на будь-який випадок життя, яка ніколи не набридає

Ще не розлучився, а вже закрутив роман: стало відомо, коли насправді Остапчук почав стосунки з Полтавською

Відомий український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук за своє життя двічі був в офіційному шлюбі. Наразі артист будує стосунки з молодою медійницею з Києва