ONUKA народила другу дитину: довгий час Ната Жижченко вважала себе чайлдфрі, і чоловік її підтримував

Ната Жижченко, яка є фронтвумен гурту ONUKA, стала мамою вдруге. Первістка разом із Євгеном Філатовим назвали Сашком. А тепер родина дочекалася донечки, якій уже підібрали гарне ім'я – Ліна.

Ната Жижченко, яка є фронтвумен гурту ONUKA, стала мамою вдруге. Первістка разом із Євгеном Філатовим назвали Сашком. А тепер родина дочекалася донечки, якій уже підібрали гарне ім’я – Ліна.

Породіллі 38 років, і вона взагалі не збиралася мати дітей. Про те, що має намір залишатися чайлдфрі, сповістила спочатку чоловіку. Той, хоч і мріяв про нащадків, але підтримав позицію дружини.

Разом розповіли батькам, що вони не збираються продовжувати рід, а за місяць Наталія відчула перші ознаки вагітності. Робити було нічого – довелося народжувати. Так на світ з’явився первісток Сашко.

Родина поповнилася ще й донечкою

Співачка і продюсер гурту The Maneken побралися ще 2016 року. За чотири роки вже мали первістка. А тепер родина поповнилася чарівною донечкою, яка з’явилася на світ у приватному київському пологовому будинку. Тож у 3-річного Сашка тепер є сестричка.

У Сашка з’явилася сестричка Ліна

Щаслива мама виклала в мережу першу світлину маленької Ліни. Щоправда, тільки ручку, вірніше, пальчики. Все решта прикрите ковдрою. Усі стали щиро вітати породіллю:

“Я так і думала, все соромилася спитати. Ви молодці! Кайф! Вітаю!” – висловилася Джамала.

“Вітаю! Сиджу посміхаюсь ось…” – прокоментувала новину Олена Кравець.

Відреагували на новину й Монатік, й Алан Бадоєв та інші знаменитості. Як бачимо, Ната приховувала своє цікаве становище не лише від шанувальників, але й від колег по співочому цеху. На світлинах в Інсті співачка або викладала фото до пояса, або ж перебувала у широкому одязі, що приховував живіт. Тож для всіх новина про другу дитинку стала несподіванкою.

Схожі статті

Соковита індичка, запечена у грибному соусі, така ніжна, що не потрібно різати ножем: готую на кожне свято

Така ніжна та напрочуд ароматна страва як індичка у грибному соусі є не тільки смачною, а ще й дуже корисною. Вона прекрасно пасує будь-якому гарніру, який ви полюбляєте.

Соковиті котлетки з капустою за рецептом моєї бабусі: смачні та запашні, вони прикрасять будь-яке свято

Приготування ніжних та соковитих курячих котлет із додаванням білокачанної капусти вам знадобляться прості інгредієнти: білокачанна капуста, куряче філе, цибуля, зелень, борошно, сіль та перець.

MamaRika “пригрозила” майбутній невістці та зізналась, якою свекрухою буде: “Спочатку народіть собі сина”

MamaRika поспілкувалась зі своїми прихильниками на своїй сторінці в Instagram. Співачка відповіла на запитання про те, якою свекрухою буде в майбутньому.