На випускний прийшли всі, крім батька: молодший син Віталія Кличка закінчив старшу школу в Німеччині

Молодший син відомого українського спортсмена у минулому та мера столиці нині Віталія Кличка закінчив школу. Ексдружина знаменитості показала урочисті кадри Максима

Віталій Кличко давно здобув популярність не лише в рідній країні, але й далеко за її межами. Раніше знаменитість будував спортивну кар’єру, втім після її завершення вдарився у політику. Нині Кличко є мером української столиці. Довгий час поруч із ним була його кохана дружина Наталія Єгорова, втім торік зіркова пара оголосила про розлучення. Розійтись вони вирішили через те, що будували стосунки на відстані – Єгорова давно живе у Німеччині.

За кордоном мешкають і діти відомого спортсмена та політика. Так, молодший син Віталія Кличка Максим нещодавно закінчив навчання у школі. Тепер юнак готується вступати до вищого навчального закладу, а його мама, Наталія Єгорова, завжди готова підтримати свою дитину. До слова, зіркова мати після випускного свого сина опублікувала на особистій сторінці в Інстаграмі кадри зі свята.

Знаменитість повідомила, що її син успішно закінчив навчання у старшій школі. На опублікованих фотографіях можна помітити, що Максим став набагато вищим за свою рідну маму. Крім того, неможливо оминути увагою той факт, що юнак став надзвичайно схожим на свого зіркового батька – Максим є буквально копією Віталія Кличка.

Наталія Єгорова показала фотографії з випускного свого молодшого сина Максима
Наталія Єгорова показала фотографії з випускного свого молодшого сина Максима

На свято до молодшого брата завітав і старший син колишнього подружжя Єгор-Даніель. Хлопець не міг залишити Максима Кличка одного у такий відповідальний момент. На опублікованих фотографіях видно, що син Єгорової та Кличка був неймовірно радий, що на свято завітали його рідні люди.

Слід зауважити, що на випускному родина була майже у повному складі – не вистачало лише старшої сестри Максима та його батька. Так, донька колишнього зіркового подружжя нині навчається за кордоном, не у Німеччині, тож, імовірно, вона не змогла підлаштувати графік, аби завітати до брата. А ось батько юнака Віталій Кличко перебуває у Києві й ніяк не може покинути українську столицю у часи повномасштабної війни.

Схожі статті

Без міксера і духовки. Мій знаменитий пиріг на сковороді: чоловік випрошує його 7 днів на тиждень і все мало

Ароматний та неймовірно ніжний пиріг, який готується за лічені хвилини без випікання та духовки, одразу стане вашим улюбленим десертом – варто спробувати лише раз.

Навіть свекруха попросила у мене цей вдалий рецепт. Молочні оладки без дріжджів: виходять пишні і повітряні

Ароматна випічка завжди стає ідеальним додатком до горнятка кави або чашки чаю. Пропонуємо ознайомитись із простим рецептом смачних молочних оладок.

Завітаємо на кухню до Наталі Могилевської та Каті Осадчої: хто активно готує, а хто обмежується чайком

Наталя Могилевська та Катя Осадча частенько постять в Інстаграмі свої кухні. Щоправда, одна з зірок користується причандалами для приготування їжі, а інша переважно обмежується чайком.