“З Вовою так швидко все закрутилося”: Полтавська не хотіла зустрічатися з зіркою, але підвернувся Остапчук

Кохана телеведучого Володимира Остапчука Катя Полтавська зізналася, що ніколи не хотіла бути публічною людиною і мати стосунки зі знаменитістю.

Володимир Остапчук має бурхливе особисте життя, за яким спостерігає вся країна. Після скандального розлучення з першою дружиною Оленою Войченко телеведучий одружився на нотаріусі Христині Горняк, яка стала розлучницею. Пара підтримувала образ щасливого подружжя, вони також будували спільний будинок для подальшого життя і появи дітей, однак в 2022 році осінню стало відомо, що вони офіційно розлучилися.

На той момент вже ходили чутки, що Остапчук знайшов нову пасію, молодшу на 16 років. Це блогерка і журналістка за освітою Катерина Полтавська, яка цілком ймовірно що вже носить прізвище Остапчук. На руці Каті красується каблучка на безіменному пальці, закохані майже одразу з’їхались, а себе вона називає заміжньою жінкою.

Остапчук і його 23-річна дружина Катя Полтавська забули про свого Семена
Полтавська не хотіла зустрічатися з зіркою, але підвернувся Остапчук

Володимир і Катерина познайомились в Мережі – телеведучий написав дівчині в Інстаграмі. Потім вони зустрілись, а на другій зустрічі з’їхались. Зірка розповідав, що Катя його зачепила своєю легкістю у відношенні до проблем, вмінні підтримати, її спокоєм, почутям гумору і тактильністю. Полтавська ж раніше зізнавалась, що дуже сумнівалась, чи починати стосунки з Остапчуком, її лякала його професія і постійна увага з боку незнайомих людей.

В Інстаграм-блозі Катю запитали про це:

Десь рік назад ти сказала, що не хочеш мати справу з публічним чоловіком

Дівчина відповіла як є:

Ну нап***іла, получається. Якщо серйозно, то я тоді справді так вважала. Але ж думки можуть змінюватися. Тим паче, що з Вовою так швидко все закрутилося, що не було часу й розбиратися

Полтавська не хотіла зустрічатися з зіркою, але підвернувся Остапчук
Полтавська не хотіла зустрічатися з зіркою, але підвернувся Остапчук

Зараз зіркова пара живе в елітному ЖК в Києві, але планує переїхати в будинок, який Остапчук будував ще з Горняк. Щоправда питання по ньому досі не вирішені, екс-дружина зірки Христина порадила Катерині і Володимиру не поспішати з цим, оскільки вона претендує на 50% майна, яке було набуте в шлюбі з телеведучим.

Схожі статті

Мій чоловік обожнює цю страву: картопля запечена з сосисками, помідорами та сиром. Дуже смачно та ситно

Рецепт приготування ароматної та ситної запіканки із картоплею, сосисками, помідорами та твердим сиром. Усе це запікається у духовці і виходить дуже смачно.

Листкові трикутнички з сиром краще будь-яких булочок: готую просто, швидко та дешево на перекус та у дорогу

Такі смачні трикутнички зробити набагато легше, ніж класичні дріжджові булочки, тому що немає потреби загортати кожний витвір окремо. Це робиться досить швидко, про що ми й розповімо.

Юрій Ткач поділився фотографією зі своєю донькою: маленька копія коміка уже показує свої акторські здібності

Відомий український комік Юрій Ткач поділився світлинами своєї доньки. На фотографіях видно вражаючу схожість доньки зі своїм талановитим батьком.