Валерій Меладзе після всіх скандалів збирає валізи на Америку: чи знає про це Альбіна Джанабаєва

Валерію Меладзе чисто по-людськи можна поспівчувати. Людина, яка народилася в Грузії, юність провела в Україні та зробила кар'єру в росії, тепер залишилася ні в сих ні в тих.

Валерію Меладзе чисто по-людськи можна поспівчувати. Людина, яка народилася в Грузії, юність провела в Україні та зробила кар’єру в росії, тепер залишилася ні в сих ні в тих.

Підтримати російські наративи про українських нациків чоловік не може, оскільки чудово знає, що таких у природі просто не існує. Звісно, хочеться засудити цю безглузду війну з сотнями тисяч убитих і мільйонами постраждалих. Але ж у такому разі дорога на російські концертні майданчики буде перекрита.

На щастя для 58-річного артиста, є ще чимало інших країн, яким або зовсім байдуже до війни, або вони не приймають цю ситуацію настільки близько до серця. Отже, Меладзе тепер без проблем може гастролювати у рідному Батумі, де він зустрінеться з шанувальниками 25 серпня.

Восени в артиста намічається великий тур Західною Європою. В листопаді чарівний голос виконає композиції рідного брата у Німеччині, Чехії, Іспанії. Завітає до Нідерландів, Португалії і навіть до Естонії.

Підписники в Інстаграмі почали підначувати знаменитість: мовляв, чому не їде до Америки. Напевно, не має візи. Таких скептиків Меладзе розчарував, виставивши афішу на 2024 рік. І що ми бачимо?

Концерти пана Валерія у травні наступного року очікуються в Брукліні, Маямі, Атлантік Сіті, Тампі, Чикаго, Лос-Анджелесі, Сан-Франциско. Квитки фанати можуть придбати вже зараз. Тепер у коментах поряд зі щасливими вигуками жителів вище названих міст почалося скиглення, чому співак оминув увагою їхній населений пункт. Особливо образилися мешканці Техасу, адже це дуже великий американський штат. Канадійці теж не проти відвідати концерт Меладзе.

Тепер постала інтрига – чи візьме чоловік з собою у тривале турне дружину Альбіну Джанабаєву? Її ж начебто на росії поки не клюють.

Схожі статті

Після чуток про вагітність Маші: Полякова розповіла про важливе поповнення у родині і показала лисого малюка

Оля Полякова поділилася новиною зі своїми шанувальниками через Instagram. Зірка представила нового члена своєї родини - маленького котика, на ім'я Аква, якого привезли з Польщі.

Соковита індичка, запечена у грибному соусі, така ніжна, що не потрібно різати ножем: готую на кожне свято

Така ніжна та напрочуд ароматна страва як індичка у грибному соусі є не тільки смачною, а ще й дуже корисною. Вона прекрасно пасує будь-якому гарніру, який ви полюбляєте.

Соковиті котлетки з капустою за рецептом моєї бабусі: смачні та запашні, вони прикрасять будь-яке свято

Приготування ніжних та соковитих курячих котлет із додаванням білокачанної капусти вам знадобляться прості інгредієнти: білокачанна капуста, куряче філе, цибуля, зелень, борошно, сіль та перець.