Потап повернувся в Україну: чоловіка Насті Каменських несподівано помітили в одному з районів Одеси

Останні декілька ночей Одеса потерпає від постійних ударів російської армії. На тлі тривожних новин у морському українському місті показався Олексій Потапенко

Відомий український музикант Олексій Потапенко з початку повномасштабної війни майже не з’являвся в Україні. З цього приводу у мережі неодноразово виникали скандали, втім артист на них не реагував. Хай там як, але тепер Потап неочікувано з’явився в Одесі, коли місто переживає найважчі атаки за всю історію великої війни.

Нині відомий артист не так активно веде особистий блог у соціальній мережі Інстаграм, тому важко простежити, де знаменитість перебуває наразі. Втім, нещодавно на сторінці знаменитості з’явилась фотографія, на якій Потапенко позує на тлі одного з житлових будинків міста Одеса. В описі до нової публікації знаменитість зазначив, що вечірнє місто дарує йому особливе передчуття спокою.

Крім того, не зміг артист оминути увагою той факт, що останні декілька днів в Одесі було доволі гучно. Олексій Потапенко побажав кожному українцю нарешті відчути омріяний спокій та жити під мирним небом. Слід зазначити, що своє повернення знаменитий артист не коментував. Так само мовчить про його приїзд до України і дружина Потапа Настя Каменських.

Олексій Потапенко повернувся до України та побував в Одесі
Олексій Потапенко повернувся до України та побував в Одесі

До слова, у коментарях до нового допису користувачі мережі, очікувано, розділились на декілька таборів. Одна частина шанувальників підтримала слова Олексія Потапенка, тим часом інші його підписники дорікнули за те, що той так часто зникає з поля зору. Хай там як, але більшість коментарів була просякнута підтримкою українцям, які змушені переживати такі важкі ночі та дні.

Нагадаємо, що початок повномасштабної війни заскочив Потапенка та Каменських за кордоном. Пів року зіркова пара перебувала в Іспанії, але у серпні торік дружина українського репера вирішила повернутись додому. Тим часом Потап і надалі залишався за межами України. Повернувся він додому лише восени.

Схожі статті

Без міксера і духовки. Мій знаменитий пиріг на сковороді: чоловік випрошує його 7 днів на тиждень і все мало

Ароматний та неймовірно ніжний пиріг, який готується за лічені хвилини без випікання та духовки, одразу стане вашим улюбленим десертом – варто спробувати лише раз.

Навіть свекруха попросила у мене цей вдалий рецепт. Молочні оладки без дріжджів: виходять пишні і повітряні

Ароматна випічка завжди стає ідеальним додатком до горнятка кави або чашки чаю. Пропонуємо ознайомитись із простим рецептом смачних молочних оладок.

Завітаємо на кухню до Наталі Могилевської та Каті Осадчої: хто активно готує, а хто обмежується чайком

Наталя Могилевська та Катя Осадча частенько постять в Інстаграмі свої кухні. Щоправда, одна з зірок користується причандалами для приготування їжі, а інша переважно обмежується чайком.