73-річний Михайло Поплавський показав, як треба звертати увагу молоді на себе: піарить себе і вуз у соцмережах

"Співаючий ректор" Михайло Поплавський зізнався, що останні два роки набирав абітурієнтів переважно через популярні соціальні мережі: Тікток, Інстаграм, Фейсбук та Ютуб.

Відомий український співак, педагог та професор Михайло Поплавський нещодавно розмістив на своїй сторінці в Інстаграм коротке відео – шортс, в якому розповів, навіщо йому розкручувати свої соцмережі.

“Моя команда мене, як то кажуть, змусила зайти в соціальні мережі. Ми практично два роки робили набір через соціальні мережі, через Інстаграм, через ТікТок, через Фейсбук, через Ютуб…”

Дійсно, “юний орел” іде в ногу з часом і використовує всі сучасні засоби для просування: використовує хештеги, відкрив резонансний факультет, присвячений одній з найпопулярніших серед молоді соцмережі TikTok, а на сайті університету навіть доступний 3D-тур стінами закладу, який, щоправда, являє собою не повноцінну віртуальну екскурсію, а набір відеофрагментів.

“Кожен раз стараємося дивувати, якесь новеньке давати…”

– запевняє Михайло Михайлович.

Відкриття факультету ТікТок спричинило чимало суперечок у суспільстві
Відкриття факультету ТікТок спричинило чимало суперечок у суспільстві

Молодь схвалює

Залишається загадкою, чи 73-річний діяч побоюється тиску молодого покоління і тому діє на випередження, чи просто дає про себе знати невгамовна і творча натура професора. Однак дещо відомо точно: незважаючи на численні скандали і неоднозначні історії, у які час від часу потрапляє Поплавський, молодь із захватом ставиться до бажання особисто Михайла Михайловича і його команди розвиватися і тримати руку на пульсі. Ось що пишуть захоплені користувачі мережі:

“Поки в інших закладах треба спеціальності з листка шукати, в КУК вже не тільки ректор, а й всі декани в Інстаграмі

“Що-що, а маркетинг у вас геніальний”

“Не знаю жодного іншого ВНЗ, де так багато інформації можна було б зрозуміти уже на етапі знайомства в онлайні”

Слід зазначити, що у “співаючого ректора” немає підстав  хвилюватися через брак підписників, і він про це добре знає. “У мене в Інстаграмі 8 000 200 підписників, а в Тіктоці – 1 000 500” – каже діяч культури. Звісно, з такою кількістю підписників можна розраховувати на потужну вступну кампанію в соцмережах – хоча й неофіційну, зате практично єдину в своєму роді.

Схожі статті

Соковита індичка, запечена у грибному соусі, така ніжна, що не потрібно різати ножем: готую на кожне свято

Така ніжна та напрочуд ароматна страва як індичка у грибному соусі є не тільки смачною, а ще й дуже корисною. Вона прекрасно пасує будь-якому гарніру, який ви полюбляєте.

Соковиті котлетки з капустою за рецептом моєї бабусі: смачні та запашні, вони прикрасять будь-яке свято

Приготування ніжних та соковитих курячих котлет із додаванням білокачанної капусти вам знадобляться прості інгредієнти: білокачанна капуста, куряче філе, цибуля, зелень, борошно, сіль та перець.

MamaRika “пригрозила” майбутній невістці та зізналась, якою свекрухою буде: “Спочатку народіть собі сина”

MamaRika поспілкувалась зі своїми прихильниками на своїй сторінці в Instagram. Співачка відповіла на запитання про те, якою свекрухою буде в майбутньому.