73-річний Михайло Поплавський показав, як треба звертати увагу молоді на себе: піарить себе і вуз у соцмережах

"Співаючий ректор" Михайло Поплавський зізнався, що останні два роки набирав абітурієнтів переважно через популярні соціальні мережі: Тікток, Інстаграм, Фейсбук та Ютуб.

Відомий український співак, педагог та професор Михайло Поплавський нещодавно розмістив на своїй сторінці в Інстаграм коротке відео – шортс, в якому розповів, навіщо йому розкручувати свої соцмережі.

“Моя команда мене, як то кажуть, змусила зайти в соціальні мережі. Ми практично два роки робили набір через соціальні мережі, через Інстаграм, через ТікТок, через Фейсбук, через Ютуб…”

Дійсно, “юний орел” іде в ногу з часом і використовує всі сучасні засоби для просування: використовує хештеги, відкрив резонансний факультет, присвячений одній з найпопулярніших серед молоді соцмережі TikTok, а на сайті університету навіть доступний 3D-тур стінами закладу, який, щоправда, являє собою не повноцінну віртуальну екскурсію, а набір відеофрагментів.

“Кожен раз стараємося дивувати, якесь новеньке давати…”

– запевняє Михайло Михайлович.

Відкриття факультету ТікТок спричинило чимало суперечок у суспільстві
Відкриття факультету ТікТок спричинило чимало суперечок у суспільстві

Молодь схвалює

Залишається загадкою, чи 73-річний діяч побоюється тиску молодого покоління і тому діє на випередження, чи просто дає про себе знати невгамовна і творча натура професора. Однак дещо відомо точно: незважаючи на численні скандали і неоднозначні історії, у які час від часу потрапляє Поплавський, молодь із захватом ставиться до бажання особисто Михайла Михайловича і його команди розвиватися і тримати руку на пульсі. Ось що пишуть захоплені користувачі мережі:

“Поки в інших закладах треба спеціальності з листка шукати, в КУК вже не тільки ректор, а й всі декани в Інстаграмі

“Що-що, а маркетинг у вас геніальний”

“Не знаю жодного іншого ВНЗ, де так багато інформації можна було б зрозуміти уже на етапі знайомства в онлайні”

Слід зазначити, що у “співаючого ректора” немає підстав  хвилюватися через брак підписників, і він про це добре знає. “У мене в Інстаграмі 8 000 200 підписників, а в Тіктоці – 1 000 500” – каже діяч культури. Звісно, з такою кількістю підписників можна розраховувати на потужну вступну кампанію в соцмережах – хоча й неофіційну, зате практично єдину в своєму роді.

Популярне

Схожі статті

На цю смакоту підсіли не лише діти, а й ми з чоловіком: морквяний пудинг без желатину готую без випікання

Морквяний пудинг — це ніжний і корисний десерт, який можна приготувати без використання желатину та без випікання. Спробуйте цей рецепт і насолоджуйтеся ніжним смаком та користю для здоров'я!

У неї були шикарні володіння та всеукраїнська любов: де зараз Оксана Марченко, яка проміняла все на втечу

Оксана Марченко була однією з найвідоміших телеведучих в Україні, володіючи всіма атрибутами розкішного життя. Однак, усе це раптово змінилося, залишивши за собою питання: що сталося з Оксаною?

Квашені помідори: роблю по давньому рецепту 90 річної бабусі з українського села. Смачніше годі й шукати!

Квашені помідори – це улюблений делікатес багатьох поколінь. Завдяки природному процесу ферментації, вони набувають особливого смаку та аромату.