Єфросиніна чесно розповіла про реальні стосунки з чоловіком своєї подруги Полякової: “Трохи “жим-жим” було”

У новому випуску "Дорослих дівчат" відома українська ведуча Маша Єфросиніна зізналась, що побоюється чоловіка своєї найкращої подруги Олі Полякової

Відома українська ведуча Маша Єфросиніна та її подруга, співачка Оля Полякова, разом ведуть спільне YouTube-шоу “Дорослі дівчата”. У програмі зіркові колеги обговорюють різні теми, часто особисті. Так, наприклад, у новому випуску Єфросиніна зізналась, що вона побоюється чоловіка Полякової, хоча і розуміє, що він добра і приємна людина.

Оля Полякова пригадала, що після весілля з Вадимом Буряковським він припинив спілкуватись зі своїми друзями, адже новоспечена дружина “відбила” коханого у товаришів. Маша Єфросиніна підхопила тему про чоловіка подруги та зазначила, що він зовсім не виглядає як жертва. Ба більше, додала зірка, вона навіть злегка боїться його.

Маша Єфросиніна розповіла про ставлення до чоловіка своєї подруги Олі Полякової
Маша Єфросиніна розповіла про ставлення до чоловіка своєї подруги Олі Полякової

Відома українська співачка здивувалась такому зізнанню та поцікавилась в подруги, чому в неї таке ставлення до її чоловіка. За словами Олі Полякової, Вадим Буряковський – він “добряшечка”. Тоді Маша Єфросиніна пригадала одну з вечірок на честь дня народження Суперблондинки. Тоді Полякова вже пішла спати, а ведуча зі своїм чоловіком Тімуром Хромаєвим спробували посперечатись із Буряковським.

Єфросиніна пригадала, що чоловік Олі Полякової тоді їх перебив. Знаменитість пригадала, що тоді обранець співачки перебив її. Хоча Буряковський не грубив і був цілком добрим, знаменитість таки настрашилась. “Трохи “жим-жим” було”, – пригадала відома українська ведуча та благодійниця.

Оля Полякова та Вадим Буряковський давно перебувають в офіційному шлюбі
Оля Полякова та Вадим Буряковський давно перебувають в офіційному шлюбі

Нагадаємо, що відома українська співачка Оля Полякова давно перебуває у стосунках зі своїм чоловіком Вадимом Буряковським. Зіркова пара відгуляла весілля на початку 2000-х років, а пізніше вони стали батьками двох спільних доньок. За словами артистки, після одруження з нею характер її чоловіка сильно змінився.

Популярне

Схожі статті

У неї були шикарні володіння та всеукраїнська любов: де зараз Оксана Марченко, яка проміняла все на втечу

Оксана Марченко була однією з найвідоміших телеведучих в Україні, володіючи всіма атрибутами розкішного життя. Однак, усе це раптово змінилося, залишивши за собою питання: що сталося з Оксаною?

Квашені помідори: роблю по давньому рецепту 90 річної бабусі з українського села. Смачніше годі й шукати!

Квашені помідори – це улюблений делікатес багатьох поколінь. Завдяки природному процесу ферментації, вони набувають особливого смаку та аромату. 

“Просто втратила гроші, якщо чесно”: Оля Полякова кинула все та полетіла до Італії відпочивати без чоловіка

Українська співачка та блогерка Оля Полякова розповіла, як розважається без свого чоловіка. Знаменитість вирушила за кордон, але цю поїздку не планувала.