Дівчина Тараса Цимбалюка “приревнувала” свого бойфренда до ефектної Злати Огнєвіч: “Чим ви займаєтеся?”

Відомий український актор Тарас Цимбалюк на знімальному майданчику часто стикається з красивими жінками. Обраниця знаменитості приревнувала його до популярної співачки

Тарас Цимбалюк давно здобув популярність серед української авдиторії, а найбільшу популярність знаменитості принесла його роль у серіалі “Спіймати Кайдаша”. Втім, після завершення знімання стрічки актор не залишився без діла та продовжив активно займатись професійною діяльністю. Так, наприклад, нещодавно зірка українського кіно показав на своїй сторінці, як зі Златою Огнєвіч, відомою українською артисткою, грав на репетиції спектаклю “Основний інстинкт”.

Зірковий дует на опублікованих актором фотографіях зосереджена на творчості та роботі. Знаменитість поділився зі своїми підписниками найсмішнішими та найцікавішими фотографіями, зробленими під час репетицій. І Злата Огнєвіч, і Тарас Цимбалюк на цих кадрах виглядають щасливими займатись справою, яку так люблять.

Злата Огнєвіч і Тарас Цимбалюк на репетиції вистави Основний інстинкт
Злата Огнєвіч і Тарас Цимбалюк на репетиції вистави Основний інстинкт

В описі до нових фотографій відомий український актор Тарас Цимбалюк зазначив, що вони з колегами вже активно займають репетиціями. За словами знаменитості, вже зовсім скоро команда починає новий театральний сезон – актори вийдуть на сцену 3 серпня. Цимбалюк розповів, що скоро у вільному доступі з’явиться список міст, які вони відвідають з виставою “Основний інстинкт” з серпня по листопад цього року.

Цимбалюк і Злата Огнєвіч разом виступають у виставі Основний інстинкт
Цимбалюк і Злата Огнєвіч разом виступають у виставі Основний інстинкт

У коментарях до нової публікації шанувальники із захопленням висловились про діяльність відомих українських артистів. Шанувальники зазначили, що вони з нетерпінням чекають на те, щоб відвідати вистави, в яких Цимбалюк та Огнєвіч візьмуть участь. Втім, цікавим виявився коментар дівчини актора – Світлани Готочкіної. “Мені цікавіше, чим ви займаєтеся на п’ятому фото, ніж хто на шостому”, – зазначила обраниця Цимбалюка.

Дівчина жартома “приревнувала” свого бойфренда, втім зірковий дует усе зрозумів та просто посміявся з ситуації.

Популярне

Схожі статті

На цю смакоту підсіли не лише діти, а й ми з чоловіком: морквяний пудинг без желатину готую без випікання

Морквяний пудинг — це ніжний і корисний десерт, який можна приготувати без використання желатину та без випікання. Спробуйте цей рецепт і насолоджуйтеся ніжним смаком та користю для здоров'я!

У неї були шикарні володіння та всеукраїнська любов: де зараз Оксана Марченко, яка проміняла все на втечу

Оксана Марченко була однією з найвідоміших телеведучих в Україні, володіючи всіма атрибутами розкішного життя. Однак, усе це раптово змінилося, залишивши за собою питання: що сталося з Оксаною?

Квашені помідори: роблю по давньому рецепту 90 річної бабусі з українського села. Смачніше годі й шукати!

Квашені помідори – це улюблений делікатес багатьох поколінь. Завдяки природному процесу ферментації, вони набувають особливого смаку та аромату.