Ніна Матвієнко зізналася, що не може пробачити собі ранню вагітність дочки: “Не догледіла Тоню”

Ніна Матвієнко дуже рано стала бабусею та продовжує себе корити за безвідповідальне ставлення до доньки в юності. Але змінити вже нічого неможливо

Нещодавно Ніна Матвієнко завітала в гості до Слави Дьоміна та поділилась відносинами з донькою. Наразі вся велика родина проживає в маєтку бабусі і не соромиться про це розповідати та показувати читачам в соціальних мережах.

Старша онучка Уляна, якій на сьогодні вже 24 роки, проживає в Києві та активно волонтерить. А меншій, доньці Тоні та Арсена Мірзояна лише 7 років. Саме вони втрьох і проживають наразі в Ніни Митрофанівни. Відомо, що з зятем в Ніни Матвієнко напружені відносини, але в скрутну годину вона не може відмовити, тому мусила полишити образи та особисте незадоволення задля щасливого життя родити.

Свого житла молода родина Матвієнко-Мірзоян поки що не має, бо колись у 2017 років вклались в будівництво, яке наразі стоїть замороженим. При цьому наймати квартиру не вигідно, тим більше у Ніни Матвієнко є вдосталь місця, щоб всім проживати комфортно. І вони планують з’їхати від мами лише в свій, такий же великий, будинок.

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян
Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян

Провина не дає Ніні Матвієнко спокійно жити

Можливо саме відчуття провини Ніні Митрофанівній не дає можливості відпустити доньку з під батьківського плеча. Адже досі співачка вважає, що могла вплинути на життя Тоні, застерегти її від ранньої вагітності та невдалого заміжжя. Ніна Матвієнко згадала, як відреагувала, коли Тоня завагітніла:

“Потрібно було менше довіряти їй та більше говорити про все, в тому числі про наслідки. Але я не могла навіть уявити, що це так скоро відбудеться”

Саме мама була першою людиною, котрій Тоня розповіла про свій цікавий стан. Незважаючи на все, батьки схвалили шлюб, адже донька просто світилась від щастя. Шлюб був невдалий, але народження Уляни стало найкращим подарунком долі, як для Тоні, так і для Ніни Матвієнко.

Схожі статті

Мої близькі були у захваті від нього: “Баварський яблучний торт” тепер готую кожні вихідні й він не набридає

Фішка цього торту — начинка, яка нагадує мармелад між ароматними та просоченими кремом коржами. Втім, готується така смакота досить просто та бюджетно.

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.