“Неможливо пояснити”: друг Дорофєєвої розповів, якою вона була у шлюбі з Дантесом і якою стала з Кацуріним

Відома українська співачка Надя Дорофєєва за останні півтора року дуже круто змінила своє життя. Знаменитість розлучилась і встигла вдруге вийти заміж

Надя Дорофєєва, відома українська співачка, навесні минулого року оголосила про розлучення з чоловіком. Знаменитість вирішила кардинально змінити своє життя та наважитись на крок, про який давно роздумувала. Втім, надовго самотньою зірка не залишилась і вже весною того ж року почала стосунки зі своїм другом Михайлом Кацуріним.

Зіркова пара деякий час приховувала роман, але врешті про все розповіла. Стосунки Наді Дорофєєвої та Михайла Кацуріна розвивались швидко та динамічно, тому вже зовсім скоро вони почали жити разом. З часом знаменитості замислились і про те, щоб офіційно зареєструвати взаємини. У червні цьогоріч Дорофєєва стала дружиною ресторатора Кацуріна.

Надя Дорофєєва та Михайло Кацурін відгуляли весілля у Києві влітку цього року
Надя Дорофєєва та Михайло Кацурін відгуляли весілля у Києві влітку цього року

Близький друг відомої української співачки Олексій Завгородній розповів про те, як змінилась його колега. Нагадаємо, що раніше зірковий дует співав разом у гурті “Время и Стекло”. В інтерв’ю для Слави Дьоміна знаменитість розповів про те, якою була Дорофєєва у шлюбі з Володимиром Дантесом та якою стала тепер, коли пов’язала своє життя з Кацуріним.

Журналіст поцікавився у свого гостя, чи відрізняється поведінка закоханої співачки у стосунках з її другим чоловіком від того, якою вона була у шлюбі зі своїм першим обранцем. Завгородній не став приховувати, що різниця колосальна та дуже помітна.

“Неможливо пояснити, але вона стала більш відкритою, вона більше йде на контакт. Головне, вона щаслива. І це відчувається. Відчувається її щастя”, – пояснив у коментарі для Слави Дьоміна український музикант Позитив.

Олексій Завгородній прокоментував особисте життя Наді Дорофєєвої
Олексій Завгородній прокоментував особисте життя Наді Дорофєєвої

Крім того, додав відомий український співак, його колега та подруга зараз взагалі не переймається через проблеми, адже вся її увага зосереджена на почуттях. За словами Позитива, Надя Дорофєєва буквально купається в коханні свого чоловіка Михайла Кацуріна.

Схожі статті

Самотній вовк та повелитель Таюне: Олег Винник поділився новинами з особистого життя в Берліні

До тріумфу в Україні Олег Винник мешкав у Берліні не один рік. Тепер повернувся до Німеччини, розірвавши всі зв'язки з батьківщиною. Мирно гуляє вулицями німецької столиці разом із Таюне.

Ця страва не покидає мого меню: готую її на вечерю щотижня. Просто беру спагеті, два помідори і насолоджуюсь

Смачну вечерю можна приготувати швидко та без зайвого клопоту. Розповідаємо про простий і смачний варіант страви на будь-який випадок життя, яка ніколи не набридає

Ще не розлучився, а вже закрутив роман: стало відомо, коли насправді Остапчук почав стосунки з Полтавською

Відомий український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук за своє життя двічі був в офіційному шлюбі. Наразі артист будує стосунки з молодою медійницею з Києва