Тіна Кароль прямо під час свого виступу запустила мікрофон у фанатів: реакція залу приголомшила (ВІДЕО)

Відома українська співачка на своєму концерті приголомшила шанувальників неочікуваною поведінкою. Зірка запустила мікрофон у натовп прямо зі сцени

Тіна Кароль, відома українська співачка, на своєму нещодавньому концерті здивувала фанатів неочікуваним вчинком. Знаменитість під час виконання однієї зі своїх пісень запустила мікрофон у натовп глядачів. Момент потрапив на відео та миттєво облетів мережу. Шанувальники були приголомшені такою кумедною витівкою артистки.

Реакція залу була спокійною, а після казусу одна з фанаток допомогла Тіні Кароль та передала їй мікрофон назад. Так просто шанувальники відреагували, адже відома українська співачка зробила це ненавмисно. Знаменитість виконувала свою пісню “Вільна” та розгойдувала підставку, коли мікрофон випадково улетів у натовп зі слухачами.

Відповідне відео з’явилось на сторінці українського порталу “Музвар”. Опубліковані кадри жартівливо описали, зазначивши, що на концерті може трапитись все – навіть мікрофон може втекти. Втім, навіть такий невеликий казус не зміг зіпсувати виступ відомої української артистки. Шанувальники швидко повернули знаменитості її “інструмент”, а вона віддячила ніжним рукостисканням.

Після цього Тіна Кароль продовжила виконувати концертну програму, а її шанувальники спокійно слухали та насолоджувались її піснями далі. Після такого кумедного випадку решта виступу артистки пройшла спокійно, а зірка продовжувала випромінювати позитивні емоції та навіть пританцьовувала від задоволення.

Відома українська співачка Тіна Кароль на концерті насмішила шанувальників несподіваним казусом
Відома українська співачка Тіна Кароль на концерті насмішила шанувальників несподіваним казусом

Варто зазначити, що зазвичай концерти відомої української співачки Тіни Кароль проходять спокійно та без казусів. Навіть після початку повномасштабної війни артистка часто виступає зі своїми піснями у різних українських містах та за кордоном. Концерти співачки мають благодійні цілі.

Схожі статті

Як виглядає житло Лорак у Києві, в яке вона навряд чи повернеться: мармур, золото, розкіш припадає порохами

Навряд чи, після всього, що сталося, Ані Лорак колись зможе повернутися в Україну. Втім, як з'ясувалося, у співачки залишилося у Києві елітне майно та нерухомість.

“Пісочніше” не буває: крихке печиво з ароматною начинкою я печу щосуботи, але вже ввечері його немає

Таке приємне та смачне печиво приготує кожен, хто має навіть мінімальні навички роботи з тістом та духовкою. Пісочне тісто та ароматна начинка порадує всіх любителів солоденької випічки.

Як виглядає дружина брата Тіни Кароль: майже копія своєї відомої зовиці, але чорнява та не рветься на сцену

Чи легко перебувати під тиском слави відомих родичів? Чи можна залишатися тим, хто ти є насправді, а не тим, ким тебе бачать, розглядаючи крізь призму зіркових імен?