“Він сам себе загойдував”: Тімур Мірошниченко розчулив розповіддю про те, як жив їхній син у дитбудинку

Український телеведучий, який зі своєю дружиною нещодавно став батьком названого сина, розповів про його життя у дитячому будинку. Мірошниченко розчулив розповіддю

Відомий український телеведучий Тімур Мірошниченко разом зі своєю дружиною Інною після початку повномасштабної війни замислились про всиновлення дитини. Зіркове подружжя почало процес, а нещодавно вони забрали свого малюка додому. Новоспеченим сином знаменитостей став дворічний Марсель. Хлопчик народився передчасно та з найпершої секунди життя мусив буквально виживати.

У нещодавньому інтерв’ю для видання Viva Тімур Мірошниченко розповів про те, як у його названого сина проходить адаптація до нового життя. Знаменитість зізнався, що Марсель не одразу звик до сім’ї й до того, що його люблять та оточують турботою. За словами ведучого, стрес у малюка проявлявся в постійному бажанні їсти.

Тімур Мірошниченко розповів, як їхній названий син Марсель звикає до нового життя
Тімур Мірошниченко розповів, як їхній названий син Марсель звикає до нового життя

Знаменитість розповів, що його названий син реагує на стрес підвищеним апетитом. За словами Тімура Мірошниченка, малюк їсть буквально постійно. Спершу Марсель куштує свій сніданок чи, наприклад, обід разом із братом і сестрою, але вже через деякий час знову хоче їсти.

Ведучий розповідає, що його дружина Інна Мірошниченко спочатку може приготувати їсти дітям, нагодувати їх та прибрати зі столу, а лише потім піти та підігріти щось поїсти собі. Марсель одразу ж слідує за мамою та знову просить поїсти. Втім, додав знаменитість, малюк повільно переналаштовується та звикає до нового життя.

Тімур Мірошниченко пригадав, яким було життя його названого сина у дитбудинку
Тімур Мірошниченко пригадав, яким було життя його названого сина у дитбудинку

Крім того, розповів відомий український телеведучий, їхній малюк не звик до того, що йому приділяють увагу. За спогадами Тімура Мірошниченка, у перші дні, коли Марсель лише переїхав у свій новий дім, його новоспечена мама намагалась його заколисати, але малюк пручався – він просто не звик до того, що його колисають перед сном, адже у дитбудинку він заколисував себе сам.

Ведучий також детальніше розповів про життя малюка у притулку. Знаменитість розповів, що Марсель зовсім не вміє гратись зі звичайними іграшками, адже у притулку їх мало і всі вони лежать в окремій ігровій кімнаті. Тімур Мірошниченко поділився припущенням, що в таких кімнатах діти бувають лише тоді, коли приїжджають комісії або потенційні батьки.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?