Марина Боржемська розповіла про новий сезон “Зважені та щасливі”: чи буде повернення на екрани та коли

"Зважені і щасливі" – невже більше не буде нових випусків про боротьбу людини з зайвою вагою? Всі чекають нових сезонів шоу та Марина Боржемська вирішила дати коментар

Ще у 2019 році на екрани каналу СТБ вийшов останній сезон популярного шоу “Зважені і щасливі”. Багато прихильників очікували продовження, нових учасників, конкурсів. З такими питаннями вони звертались в інстаграм сторінки до всіх тренерів шоу – Аніти Луценко, Іраклія Макацарія і Марини Боржемської. Остання не могла довго тримати тишу та ігнорувати питання своїх фанатів.

У своєму сторіз вона зазначила, що їй дуже подобалось працювати разом з Іраклієм Макацарія, і вона б з радістю повернулась. Але сучасні реалії змушують переглядати свої пріоритети. В таких умовах зйомки шоу просто не можливі.

Марина Боржемська та Іраклі Макацарія
Марина Боржемська та Іраклі Макацарія

З нею також погодився інший тренер Іраклі Макацарія – шоу було дійсно класним і запам’ятається на все життя.

Після знімання 9 сезону проєкту “Зважені і щасливі” в 2019 році, редакція телеканалу прийняла рішення зупинитись на невизначений час. Тоді Аніта Луценко, яка до цього була тренером, спробувала себе в якості ведучою шоу. Тоді переможцями стали Павло Назаренко та Наталія Кириленко. Їх зірковим тренером був Іраклі.

І вже у 2021 році пішли чутки, що планується відродження нової програми. Але життя після 24 лютого 2022 року зазнало кардинальних змін, і в редакції навіть поки й не думають над продовженням шоу такого масштабу. Адже варто нагадати, що герої програми часто займались в різних локаціях – в лісах, кар’єрах, біля озер чи річок.

Будемо сподіватись, що прийде час і на екрани знову вийде проєкт “Зважені і щасливі”.

Схожі статті

Як і чим заробляє Кароль на життя, яка оплачує розкішне життя сина в Британії: Тіна — справжня бізнес-леді

Не в кожної жінки вистачить сили, залишившись з маленькою дитиною на руках, поховавши коханого чоловіка, продовжити жити та розвиватися, наростити статки та допомагати іншим.

Від цієї неймовірної страви слинки течуть навіть у веганів: апетитні запечені курячі гомілки з картоплею

Ця страва є справжньою знахідкою для будь-якої трапези, будь то вишукане свято, дружні посиденьки чи звичайна вечеря. Апетитна курочка з картоплею готується легко, але смакує просто незабутньо!

Готую просто та бюджетно: картопляні зрази з грибами улітають, щойно напечу. Не встигають навіть охолонути

Пропонуємо приготувати смачну та поживну страву з мініму продуктів, яки можна придбати у будь-якому магазині. Ці ніжні та ароматні вироби ви зможете вживати як гарячими, так й охолодженими.