“Це інший світогляд”: Тіна Кароль здивована поглядами свого сина на життя та розлуку з близькими людьми

"Яке посієш, таке і пожнеш"- кажуть у народі. Цю істину підтвердила зіркова матір-одиначка Тіна Кароль, розповідаючи про вчинок свого єдиного сина Веніаміна.

Діти завжди є віддзеркаленням своїх родин. Все, що закладається в них батьками, добре чи погане, обов’язково проявиться в них. Але іноді вони дивують батьків зовсім іншим світоглядом, який формується вже за межами батьківського виховання під впливом тієї середи, яка оточує дитину.

Як сьогодні виглядає син Тіни Кароль та Євгена Огіра Веніамін
Син Тіни Кароль та Євгена Огіра Веніамін

Без штампів та стереотипів

Таке сталося нещодавно з зірковою мамою Веніаміна Тіною Кароль, коли вона несподівано для себе відкрила це, прочитавши щирого, без штампів і стереотипів, листа, який її син написав своєму британському вчителю з приводу втрати останнім найріднішої людини — матері.

“Замість жалоби давайте святкуватимемо життя вашої матері”,- написав Веніамін, висловлюючи співчуття своєму наставнику.

“Ваша мати мусила бути великою жінкою, адже вона виховала дуже розумного сина, який допоміг мені і всій школі розвиватися”,- продовжив хлопець.

Ця думка сина вразила Тіну, бо досі такий погляд не вклався в рамки сприйняття факту втрати близької людини у свідомості співачки, яка й досі страждає за батьком свого сина, що дуже рано пішов з життя.

Аналізуючи свій погляд та погляд свого сина на такі речі як життя та розлука навіки з близькими, Тіна приходить до висновку, що їй якось вдалося зробити так, щоб син сприймав біль втрати по іншому, ніж вона сама.

Для Тіни біль — це слабкість.

“Я заборонила її, викреслила, сховала, спалила. Залишились вуглини, на яких немає емоцій”,- зізнається співачка.

Але зараз син відкрив для неї геть інший підхід до таких речей. І вона вдячна за це своєму Вені.

“Це інший світогляд, і дякую тобі за це, сину. Я люблю тебе. Накрило”, – з щирого серця пише Кароль.

Схожі статті

Роман Сасанчин зізнався, чи готовий іти до військкомату після отримання повістки: “Якщо дійде черга до мене”

Відомий український співак Роман Сасанчин зізнався, чи готовий піти на захист рідної країни, якщо отримає повістку від військкомату. Знаменитість висловив свою позицію

Ідеальний сніданок з гарбуза для всієї родини. Ситна та корисна страва: люблю її за вершковий присмак

Гарбуз містить у собі чималу кількість корисних мікроелементів і вітамінів, тому сніданок із цим фруктом буде не лише смачним, але й особливо поживною

Дружина Дмитра Гордона Олеся Бацман святкує 39-річчя: романтична історія знайомства і кохання зіркової пари

Дружина відомого українського блогера та журналіста Дмитра Гордона святкує день народження. Як познайомилась і закохалась одна з найяскравіших зіркових пар України