Холостяк-12 Алекс Топольський назвав російську мову своєю рідною: “Яким би патріотом себе не вважав”

Відомий український бізнесмен, який нині живе за кордоном, назвав своєю рідною мовою російську. Знаменитість неабияк розбурхав мережу несподіваним зізнанням

Алекс Топольський, відомий бізнесмен українського походження, нещодавно зробив скандальну заяву. На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм чоловік зізнався, що насправді своєю рідною мовою він вважає не українську, а російську. За словами знаменитості, власні думки йому легше висловлювати мовою сусіда, попри те, що після 24 лютого минулого року у публічному просторі він перейшов на солов’їну.

У своєму Інстаграм-блозі Алекс Топольський розмістив Історію, в якій чи не вперше за півтора року повномасштабної війни заговорив російською мовою. Знаменитість пояснив, що йому важко висловлювати свої думки українською, адже більшу частину свого свідомого життя він говорив саме мовою сусіда. Перейти на російську мову на своїй сторінці Топольський вирішив, аби прокоментувати фільм “Барбі”.

Алекс Топольський зізнався, що вважає своєю рідною мовою українську
Алекс Топольський зізнався, що вважає своєю рідною мовою українську

Алекс Топольський російською мовою розкритикував новий американський фільм, зазначивши, що фемінізм у ньому був токсичним, а гумор – вульгарним. Пізніше знаменитість поспішив пояснити, чому відмовився від української мови, висловлюючи свою думку про нову кінострічку.

“Яким би патріотом [я – прим. ред.] себе не вважав, висловлювати думки потрібно рідною [російською – прим. ред.] мовою”, – прокоментував Алекс Топольський у своєму Інстаграм-блозі.

Знаменитість додав, що любить свою країну, але все-таки рідною мовою називає ту, якою спілкувався 22 роки свого життя.

Алекс Топольський з Холостяка-12 зробив скандальну заяву з приводу рідної мови
Алекс Топольський з Холостяка-12 зробив скандальну заяву з приводу рідної мови

Нагадаємо, що особливу популярність бізнесмен українського походження здобув після участі у шоу “Холостяк-12”. Знаменитість народився та виріс у Львові, де минула більша частина його життя. Втім, пізніше Алекс Топольський виїхав за кордон і вирушив підкорювати Сполучені Штати. За межами рідної країни в чоловіка є кар’єра та власне життя, тому після початку повномасштабної війни він вирішив не повертатись в Україну.

Схожі статті

Як виглядає житло Лорак у Києві, в яке вона навряд чи повернеться: мармур, золото, розкіш припадає порохами

Навряд чи, після всього, що сталося, Ані Лорак колись зможе повернутися в Україну. Втім, як з'ясувалося, у співачки залишилося у Києві елітне майно та нерухомість.

“Пісочніше” не буває: крихке печиво з ароматною начинкою я печу щосуботи, але вже ввечері його немає

Таке приємне та смачне печиво приготує кожен, хто має навіть мінімальні навички роботи з тістом та духовкою. Пісочне тісто та ароматна начинка порадує всіх любителів солоденької випічки.

Як виглядає дружина брата Тіни Кароль: майже копія своєї відомої зовиці, але чорнява та не рветься на сцену

Чи легко перебувати під тиском слави відомих родичів? Чи можна залишатися тим, хто ти є насправді, а не тим, ким тебе бачать, розглядаючи крізь призму зіркових імен?