44-річного Сергія Бабкіна розкритикували за прогулянки в Маямі: “Не здивуюся, якщо він залишиться в США”

Відомий український музикант опинився за кордоном і показав шанувальникам, як проводить там час. Користувачі мережі розкритикували артиста за такі прогулянки

Сергій Бабкін, відомий український музикант, давно здобув свою популярність. Артист починав кар’єру багато років тому, а нині продовжує займатись професійною діяльністю. Так, наприклад, нещодавно співак виступив із благодійним концертом далеко за межами рідної країни. Заспівати Сергій Бабкін вирішив у США.

Крім роботи, у Маямі, де і провів один із запланованих концертів артист, Бабкін вирішив прогулятись. На особистій сторінці знаменитості в соціальній мережі Інстаграм з’явилась нова фотографія, на якій він позує на тлі автобуса й повідомляє про те, що він із командою вже прибув до міста та збирається дати концерт.

Сергій Бабкін показався на свіжій фотографії з Маямі та нарвався на критику публіки
Сергій Бабкін показався на свіжій фотографії з Маямі та нарвався на критику публіки

Попри шквал критики, знаменитість пояснив – до США вони з командою артистів приїхали не просто так. Сергій Бабкін одразу попередив громадськість, що в Маямі він збирається не гуляти, а заробляти гроші для допомоги українським військовим. Втім, благородна мета не стала приводом для того, аби артиста припинили порівнювати з Владом Ямою.

У коментарях до нового допису користувачі мережі поцікавились, чи завітає скандально відомий хореограф на його концерт, а також висловили припущення, ніби Сергій Бабкін може залишитись за кордоном навіть після благодійного виступу. Крім того, один із користувачів мережі поцікавився, яка сума закладена у райдер артистів.

“Розкажіть, будь ласка, щоб потім можна було відняти від загальної суми, адже стільки благодійних концертів, а на виході дуля з маком”, – поцікавились у Сергія Бабкіна користувачі соціальної мережі Інстаграм.

Сергія Бабкіна розкритикували за фотографію з США та прирівняли до Влада Ями
Сергія Бабкіна розкритикували за фотографію з США та прирівняли до Влада Ями

До слова, розкритикували артиста й через те, що під час свого концерту він заспівав пісню зі старого репертуару. Композиція звучала російською мовою. Хай там як, але на всі коментарі з критикою відомий український артист Сергій Бабкін відповів коротко – всі зароблені на благодійній діяльності кошти він надсилає 127-й Окремій бригаді ТрО у Харкові. Знаменитість зазначив, що з ними він співпрацює вже давно.

Схожі статті

Мої близькі були у захваті від нього: “Баварський яблучний торт” тепер готую кожні вихідні й він не набридає

Фішка цього торту — начинка, яка нагадує мармелад між ароматними та просоченими кремом коржами. Втім, готується така смакота досить просто та бюджетно.

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.