(Відео) Цілував Ані Лорак і одружився з Аллою Пугачовою: ось кого з них Філіп Кіркоров кохав насправді

Російський співак Філіп Кіркоров досяг успіху та усіх можливих висот на естраді, але досі не здобув щастя в особистому житті. Однак все житті артист знаходиться в оточенні дивовижних жінок, які його надихають і захоплюють.

У своєму житті Філіп Кіркоров називає себе підкаблучником і навіть пишається цим.

Алла Пугачова

Кіркоров і Пугачова прожили в шлюбі понад 10 років. Алла Борисівна стала першою і єдиною законною дружиною Філіпа. Довгий час співак залишався просто шанувальником великої артистки, проте після доленосної зустрічі у 1988 році у нього з’явився шанс підкорити Примадонну. Співачка оцінила наполегливість залицяльника. У 1994 вони одружилися, але бути разом до кінця вони не змогли.

Цілував Ані Лорак і одружився з Аллою Пугачовою: ось кого з них Філіп Кіркоров кохав насправді
Цілував Ані Лорак і одружився з Аллою Пугачовою: ось кого з них Філіп Кіркоров кохав насправді

Зараз Алла Пугачова одружена з Максимом Галкіним і їх шляхи з Кіркоровим давно розійшлися навіть по-дружньому. Після 24 лютого 2022 року колишні виявили протилежні позиції до ситуації у світі та це назавжди їх розділило.

Ані Лорак

Співачка Ані Лорак давно входить у вузьке коло близьких людей Кіркорова. Разом вони виходять на червоні доріжки, знімаються в кліпах та проводять вільний час, якщо дозволяють щільні графіки. В одному з інтерв’ю Лорак заявила, що Філіп був закоханий у неї, це було коли з’явилась їх спільна пісня “Ілюзія” і кліп, в якому вони цілувались:

Він був закоханий, більше того, він мені про це говорив. У нас все відбувалося на такому тонкому рівні, коли навіть нічого не треба було говорити – це витало у повітрі. Переглядаючи це відео, Філіп сказав мені: “Який же я там був закоханий!”

, – розповідала співачка.

Цілував Ані Лорак і одружився з Аллою Пугачовою: ось кого з них Філіп Кіркоров кохав насправді
Цілував Ані Лорак і одружився з Аллою Пугачовою: ось кого з них Філіп Кіркоров кохав насправді

Лорак підкреслює, що ця глава стосунків з Кіркоровим давно закрита, а на зміну прийшли міцні дружні стосунки. Саме йому Ані довірила роль хрещеного батька своєї дочки від шлюбу з Муратом Налчаджиоглу.

Про все це ще більше цікавого можна подивитися у нашому відео:

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?