Нарешті додому: Маша Єфросиніна не ховає емоції від повернення в Україну після нетривалого відпочинку з сином

Маша Єфросиніна взяла невелику відпустку на кілька днів, щоб насолодитись відпочинком з сином. На днях вона повернулась в Україну та показала кумедне відео з потягу

Телеведуча Маша Єфросиніна постійно ділиться зі своїми прихильниками особистим життям. Нещодавно вона відправилась на відпочинок, адже дуже скучила за дітьми.

В Україну красуня поверталась вже зі своїм сином. В потязі Варшава-Київ Маша Єфросиніна засвітилась в простій футболці та шортах. Волосся зібрано в звичайний хвіст, і одразу помітно, що жінка зовсім без макіяжу. Маша з радістю розбирала постільну білизну в купе, а Сашко тим часом вибрав для себе аж третю полку вагона та зручно там вмостився.

Також на відео видно, як Маша з сином дивляться щось в планшеті та весело сміються.
Не забула телеведуча і відмітити стильні пакетики чаю, які пропонує Укрзалізниця.

Чай від Укрзалізниці
Чай від Укрзалізниці

І відмітила, що всі кошти від цього незвичайного чаю будуть відправлені на потреби України.

Чай від Укрзалізниці
Чай від Укрзалізниці

На жаль, столиця зустріла Машу Єфросиніну з сином не дуже привітно. Адже якраз в момент прибуття потяга пролунала сирена. І це відчуття страху та переживання за життя дітей не дозволяє довго насолоджуватись відпочинком. Всі повинні працювати на перемогу, тоді вільне і спокійне життя знову повернеться.

Маша Єфросиніна повернулась додому після відпустки

Маша Єфросиніна та донька Нана
Маша Єфросиніна та донька Нана

Де саме відпочивала Маша наразі не відомо. Раніше вона повідомляла про те, що вирішала взяти тижневу відпустку та провести її разом з дітьми. Зрозуміло лише одне, що декілька днів родина провела в Польщі.

Потрібно нагадати, що після 24 лютого син Єфросиніної, разом з її мамою, перебував у Варшаві. Після чотирьох місяців жінка забрала Сашка назад в Київ.

Тимур Хромаєв та Маша Єфросиніна
Тимур Хромаєв та Маша Єфросиніна

А ось чоловік телеведучою, Тимур Хромаєв, уже понад рік захищає Україну. Маша Єфросиніна неодноразово ділилась, що дуже хвилюється за життя коханого.

Схожі статті

Мої близькі були у захваті від нього: “Баварський яблучний торт” тепер готую кожні вихідні й він не набридає

Фішка цього торту — начинка, яка нагадує мармелад між ароматними та просоченими кремом коржами. Втім, готується така смакота досить просто та бюджетно.

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.