“Нарешті я готова стати мамою”: Даша Астаф’єва відкрила таємницю, що задумується над всиновлення малюка

Даша Астаф'єва відкрила завісу особистого життя та зізналась, що її серце наразі зайняте. Співачка готова відкрити для себе нову роль мами та господині

Даша Астаф’єва, одна з небагатьох українських зірок, які намагаються приховувати свої стосунки від чужих очей до тих пір, доки це ще можливо. Тому в нещодавньому інтерв’ю вона так і не відкрила імені свого нинішнього коханого, але вже зізналась, що він таки є.

Наразі 38–річна красуня серйозно замислюється над дитиною. Вона відверто відповідає, що ще не готова на всі 100% до такої важливої події, але все частіше про це думає. Здоров’я дозволяє, та і вік не критичний для того, щоб самостійно народити дитину.

Даша Астаф’єва про всиновлення дітей

Знаменитість також відповіла, що був певний період в її житті, коли вона серйозно задумувалась над всиновленням дитини. Але, на жаль, у неї перед очима є нещасливий приклад. Рідні Даші Астаф’євої взяли на себе відповідальність та прийняли з дитячого будинку двох маленьких дітей. Попри догляд, подарунки, турботу та безмежну любов – підлітки стали агресивними.

“Було все, і гроші, і виховання, і класні школи. Але в певний момент вони почали бити дітей, погрожувати, що вб’ють ножицями, потім закінчилося тим, що діти втекли від батьків”

Даша Астаф’єва дуже хвилюється через те, що може сама потрапити в подібну ситуацію, адже проти природи не піти.

Українська співачка та волонтерка відверто призналась, що була в дитячому будинку. Її серце розривалось від болі та жалю до знедолених малюків. Але не готова поки взяти таку відповідальність на себе. Спочатку потрібно пережити емоції власного материнства.

Зазначимо, що нещодавно, зіркова родина Мірошниченко, всиновили дитинку з Житомирщини. Хлопець народився недоношеним, тому батьки від нього одразу відмовились. Нараз хлопчик має деякі проблеми зі здоров’ям, але родина готова їх вирішувати.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?