Репутація “не ахті”: про що шепочуться Горбунов, Астаф’єва та інші артисти за спиною у Олега Винника

Відомий український артист Олег Винник на самому початку повномасштабної війни вирішив виїхати до Німеччини. У зв'язку з цим його колеги відгукуються про нього не найкращим чином

Олег Винник, відомий український співак, після початку повномасштабної війни вирішив виїхати за межі України. Оскільки знаменитість довгий час не виходив на зв’язок із фанатами і навіть не намагався пояснити причину своєї раптової втечі, публіка почала критикувати зірку. Як з’ясувалось пізніше, співак переїхав до Німеччини для лікування серйозної хвороби. Втім, його колег у критиці вже було не зупинити.

Даша Астаф’єва про Винника

Так, наприклад, відома українська модель та блогерка Даша Астаф’єва в інтерв’ю для Гончарової назвала ситуацію з Олегом Винником “мемом”. Знаменитість зізналась, що у зірок є влада – вони наділені можливістю завдяки своїй впізнаваності та популярності допомагати іншим людям.

Олег Винник після 24 лютого 2022 року живе далеко за межами України
Олег Винник після 24 лютого 2022 року живе далеко за межами України

Втім, зазначила артистка, поки одні й дійсно обирають такий шлях, в інших зірок голова забита не тими речами. Астаф’єва пригадала момент з інтерв’ю Олега Винника, в якому він нібито пожалівся, що ні одного разу за повномасштабну війну не сходив до перукарні.

Юрій Горбунов про Винника

А ось відомий український телеведучий і не знає, що говорити про свого мовчазного колегу. На думку шоумена, про артистів говорять та критикують їхні дії, лише коли вони щось роблять. Коли вони зникають, не залишається тем для обговорення. Втім, Горбунов пригадав, що на початку повномасштабної війни намагався додзвонитись до співака – той йому не відповів.

Анастасія Приходько про Винника

Анастасія Приходько у доволі різкій манері прокоментувала виїзд Олега Винника
Анастасія Приходько у доволі різкій манері прокоментувала виїзд Олега Винника

Анастасія Приходько в інтерв’ю для Аліни Доротюк висловилась про кожного відомого чоловіка, який виїхав за кордон. Знаменитість не стала уточнювати, кого саме мала на увазі, але зауважила, що не вірить в те, що чоловіки, виїжджаючи за межі України, працюють на її користь. “Я тобі покажу афішу одного артиста. Там щось я не побачила, щоб хоча б половину грошей на ЗСУ передавали”, – зазначила тоді знаменитість.

Схожі статті

Настя Каменських зібрала всіх друзів на тріумфальному сольнику в столиці: не було лише благовірного Потапа

В останній день вересня Настя Каменських потішила фанів сольним концертом "Я – Україна". Грандіозне шоу вразило всіх. От тільки благовірний Потап проігнорував захід.

Кулінар із “МастерШеф” Євген Клопотенко назвав розмір своїх заробітків: від цієї суми захоплює подих

Виявляється, навіть кухарі можуть бути мільйонерами. Принаймні Євген Клопотенко, відкривши суму своїх заробітків, неабияк ошелешив своїх прихильників.

Не поступається Хюррем Султан: як зараз виглядає 39-річна принцеса Ізабелла з “Величного століття”

У створенні одного з найпопулярніших серіалів про Османську імепрію брало участь чимало турецьких зірок. Як сьогодні виглядає актриса, яка у кадрі зіграла принцесу Ізабеллу?