“Це дуже дорого”: продюсер Олі Полякової розповів, скільки грошей вкладають зірки в свою розкрутку

Всі мріють стати зірками, бути популярними та заробляти мільйони. Але чи можна досягти мети без вкладень? Чи фінансова подушка все ж необхідна

Михайло Полянський, продюсер Олі Полякової, у своєму інтерв’ю розповів, скільки потрібно вкласти на розкрутку молодого виконавця. За його словами шоубізнес потребує великого капіталовкладення.

Лише для того, щоб нова зірка почала працювати в медіапросторі нашої країни потрібен бюджет не менше 300 тисяч доларів. І це лише на 2 роки праці. Адже саме такий період дається для того, щоб розглянути всі перспективи співака.

Продюсер Олі Полякової розповів про розкрутку артистів
Продюсер Олі Полякової розповів про розкрутку артистів

Михайло Ясинський розповів секрети українського шоубізнесу

Якщо за два роки не буде жодного прибутку – тоді співак просто залишає шоубізнес і може виступати по пабах та корпоративам, і то, якщо пощастить.

В суму в 300 тисяч доларів входить робота всього персоналу, який буде крутитись біля майбутньої зірки. Це не лише основна команда. Але і витрати на запрошений персонал.

“Це дуже дорогий бізнес і він дійсно потребує дуже багато грошей”

Звичайно, існують випадки, коли вже за рік можна частково повертати вкладені кошти. Але до заробітку ще досить і досить далеко.

Продюсер Олі Полякової розповів про розкрутку артистів
Продюсер Олі Полякової розповів про розкрутку артистів

Бувають випадки, коли слухачам подобається зовсім невідомий артист, який просто одним хітом попав прямо в серце. Але, щоб втриматись далі, потрібно ж таки вливати кошти.

“Щоб цей успіх закріпити, ти маєш вже зробити наступну пісню, зняти кліп, просувати його, стилісти-візажисти”

Окремо зупинився Михайло Ясинський на співаку Максу Барських.

Макс Барських
Макс Барських

Ця зірка окупила себе вже досить давно. Ще на початку 2022 року його дохід становив декілька мільйонів доларів на рік. За один виступ він отримував 50 тисяч доларів. А це досить висока планка.

Наразі гонорари всіх артистів значно зменшились і прогнозувати, як розвиватиметься медійний ринок надалі просто неможливо.

Схожі статті

В цієї страви самі переваги: чудовий рецепт вечері з будь-якого м’яса й картоплі ви станете готувати щодня

Якщо ви любите смажене м'ясо та смажену картоплю, то вам точно сюди, бо в цій страві поєднані обоє. Крім того, ця страва, можна сказати, універсальна, тому що приготувати її можна з будь-якого м'яса.

Якщо думаєте, що не любите гарбуз, просто спробуйте це чудо: гарбузово-сирна запіканка смачніша за чізкейк

Гарбуз - це не просто овоч, а справжній символ осінніх свят! З нього можна готувати безліч страв, і однією з найкращих є чудова солодка запіканка з кисломолочного сиру і, звичайно, самого гарбуза.

Німецький рецепт заправки до салату здивував не тільки мене: салат з червоної капусти готую знову й знову

Пропонуємо вам спробувати досить простий, але смачний, поживний та корисний салат. До того ж червона капуста, яка покладена у його основу надає страві святкового вигляду.