Скільки Чернишов заробив на лікування онкохворої Анастасії Заворотнюк: виліз із боргів та сколотив статки

Преса повідомляє, що після фінансової скрути чоловік Анастасії Заворотнюк вийшов з боргів та отримав непоганий прибуток, який заробив завдяки фігурному катанню.

Російська актриса Анастасія Заворотнюк вже декілька років бореться з онкологічним захворюванням. У 2019 році у неї діагностували гліобластому – це рак головного мозку. Родина зірки не коментує її стану і прогнозів, однак очевидно, що лікування потребує великих сил і фінансових вкладень. Чоловік Заворотнюк Петро Чернишов увесь цей час активно працює, щоб забезпечити дружину найкращими лікарями.

Після тривожних новин про борги і фінансову скруту, Чернишов отримав непоганий прибуток з бізнесу, який відкрив ще у 2012 році. Це школа фігурного катання, якою він керує. У звіті за 2022 рік значиться, що виручка школи склала 645 тисяч доларів, а прибуток – 16 тисяч.

Скільки Чернишов заробив на лікування онкохворої Анастасії Заворотнюк
Скільки Чернишов заробив на лікування онкохворої Анастасії Заворотнюк

Крім цього, чоловік Анастасії Заворотнюк продовжує співпрацю з Тетяною Навкою з їх спільним льодовим шоу. Лише влітку цього року він пропустив гастролі після того, як його важкохвору зіркову дружину виписали з лікарні додому після чергового курсу лікування. А за 9 місяців наприкінці минулого року він отримав за виступи понад 34 тисячі доларів. Усі ці гроші Чернишов спрямовує на лікування зірки серіалу “Моя прекрасна няня”.

Нагадаємо, Чернишов і Заворотнюк познайомилися під час зйомок телешоу “Танці на льоду”. Тоді Петро завершив спортивну кар’єру та почав гастролювати. Актриса ж була зайнята зйомками в серіалі “Моя прекрасна няня”, але вирішила спробувати себе в ролі фігуристки. В найперший знімальний день майбутні чоловік та дружина зустрілися поглядами і за спогадами Насті, це нагадувало електричний розряд.

Чоловік онкохворої Заворотнюк розповів про розставання і натягнуті стосунки з падчеркою
Скільки Чернишов заробив на лікування онкохворої Анастасії Заворотнюк

Спочатку зірки почали дружити, а потім стосунки перейшли в романтичну площину. Пара одружилася у вересні 2008 року у скромній обстановці. Через два роки вони повінчалися і відзначили цю подію з розмахом.

У 2018 році у Чернишова та Заворотнюк народилася донька Міла, а через рік актриса дізналася про діагноз – рак головного мозку.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?