Колишня дружина Остапчука Христина Горняк розповіла про життя в столиції Австрії Відні: “Таке село”

Колишня дружина телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк зараз живе на дві країни - Україну і Австрію. Відень вона несподівано порівняла з селом.

Після раптового розлучення з телеведучим Володимиром Остапчуком Христина Горняк відправилася в місце сили – острів Міконос, куди вона літає після розставань, а потім частково переїхала у Відень, столицю Австрії. Там через деякий час Христина зустріла нового залицяльника, однак залишала в секреті їх стосунки, його ім’я та вигляд. Вона тільки не приховувала, що обранець – австрієць, а в своєму Інстаграм-блозі позначала його емодзі у вигляді клубка ниток.

Нещодавно Горняк зізналась, що після 8 місяців відносин вони розійшлися. За словами Христини, вона зла на екс-коханого і не горить бажанням його бачити, однак доля сама їх звела. Для колишньої Остапчука це стало повною несподіванкою – зустріти його в самому центрі австрійської столиці:

Центр Відня – таке село, де можна зустріти всіх. Ніколи не думала, що це місто таке маленьке, точніше його 1-й район. Ну і, звичайно, ще коли “поле заряджене” на ці зустрічі… Про що це я… Про заряджене поле – що це таке? Я тільки що йшла по центру Відня і зустріла (побачила) Клубок… Як таке може бути, ну це ж Відень, вівторок, хм… Ну таке собі відчуття, коли воно ще по живому. Купила собі улюблені еклери, буду вдома підіймати цукор для радості. Мабуть треба поле заряджати в іншу сторону… Бо воно он яке сильне

, – розповіла Христина.

Колишня дружина Остапчука Христина Горняк розповіла про життя у Відні
Колишня дружина Остапчука Христина Горняк розповіла про життя у Відні

Також вона вирішила трохи відкрити завісу цих таємничих стосунків, тому що вважає, що колишній вже не слідкує за її блогом:

Раніше Клубок читав мої сторіз, українською було складно, але старався, та зараз думаю, що ні… Тому можу відверто тут сказати думки: закінчувати завжди не просто. Звичайно, сумую, але і дуже злюсь… І усьому є межа, думаю, виправити дещо буде складно, та подивимось, що і як життя приготувало мені! Ну а це причина того, що я не все тут розповідаю… Бо про це пишуть в новинах

Колишня дружина Остапчука Христина Горняк розповіла про життя у Відні
Колишня дружина Остапчука Христина Горняк розповіла про життя у Відні

З цієї ситуації Христина винесла плюс того, що її перестають асоціювати виключно з Остапчуком:

Але є і один плюс… Може нарешті про мене перестануть писати в новинах разом з моїм колишнім чоловіком, бо моє життя триває, в мене тут цілі серіали вже: “Кохання – зітхання” тощо…Це до того, щоб ви не думали, що я залізна леді, або що я так все легко, ніби, вмію проходити… Ні. Але проходити стараюсь і даю собі час і дозвіл на всі емоції! Повірте, школа в мене ще та

Колишня дружина Остапчука Христина Горняк розповіла про життя у Відні
Колишня дружина Остапчука Христина Горняк розповіла про життя у Відні

Схожі статті

Мої близькі були у захваті від нього: “Баварський яблучний торт” тепер готую кожні вихідні й він не набридає

Фішка цього торту — начинка, яка нагадує мармелад між ароматними та просоченими кремом коржами. Втім, готується така смакота досить просто та бюджетно.

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.