Ольга Сумська зізналася, що Борисюк не хотів на ній одружуватися: “Я сама зробила пропозицію своєму чоловіку”

Відома українська акторка Ольга Сумська зізналася, що так і не дочекалася пропозиції руки і серця від свого чоловіка. Після 6 років цивільного шлюбу акторка сама повела Борисюка до РАЦСу.

Ольга Сумська вже 27 років знаходиться у щасливому шлюбі з актором Віталієм Борисюком. Як відомо, колись зради Борисюка Сумська покинула свого першого чоловіка Євгена Паперного. Та як виявилося, Ольга Сумська так і не дочекалася пропозиції руки та серця від коханого. Про це акторка розповіла у шоу “Мекнув – питайте” з Володимиром Остапчуком. Так, Сумська зізналася, що сама запропонувала Борисюку одружитися.

Я зробила сама пропозицію своєму чоловіку. Коли ми прожили вже 6 років в цивільному шлюбі, я просто сказала: “Ну треба якось оформити ці стосунки”

, – зізналася Сумська.

Ольга Сумська зізналася, що Борисюк не хотів на ній одружуватися
Ольга Сумська зізналася, що Борисюк не хотів на ній одружуватися

Крім того, Ольга пригадала, що тобі вони одружувалися з обручками від її попереднього шлюбу. Все через те, що тобі були скуртні 90-ті роки.

Більше того, ми взяли каблучки від минулих наших шлюбів. Це був жах. Я думаю, що цей випадок ніхто ще не повторив. Ось цього ніколи не робіть. Це був час тотального дефіциту. І потім був такий момент, що ми сварилися і ми навіть були на роздоріжжі, чи взагалі на оформити ці стосунки і я зрозуміла, що це ті каблучки, яких треба позбутися і купити нові

, – пригадала Сумська.

До слова, Ольга Сумська ніколи не приховувала, що її шлюб з Борисюком не був безхмарним. За словами акторки, вони переживали різні періоди в житті і було таке, що навіть хотіли розлучитися. Не приховує Сумська і факт зради у їхньому шлюбі. За словами Ольги, зраджувала і вона і зраджували їй. Та кохання витримало всі випробування і зараз подружжя знаходяться у повній гармонії один з одним.

Ольга Сумська та Віталій Борисюк
Ольга Сумська та Віталій Борисюк

Цікаво, що на 25-ту річницю весілля Ольга Сумська і Віталій Борисюк зробили ще одне весілля. Сумська одягнула білу сукню і фату, а Борисюк – білий смокінг. Подружжя знову дали один одному весільні обітниці і влаштували справжнє свято з близькими та друзями.

Схожі статті

Проміняла Лондон на Київ: донька Полякової відрахувалась з Англії, а в Україні покинула батьківський дім

Донька відомої української співачки Олі Полякової Маша повідомила про важливу подію у своєму житті. Дівчина вирішила з'їхати від батьків та жити окремо

Смачне й доступне сметанкове печиво я готую за 20 хвилин: діти від нього у захваті. З’їдають все до крихти

Магазинний асортимент печива швидко приїдається. А от печиво, яке ми пропонуємо вам приготувати, довго не набридатиме, тому що його тісто універсальне, а начинку ви будете змінювати за бажанням.

Квартальна дружина Зеленського Кравець показала свого 7-річного сина: Іван не схожий ні на маму, ні на тата

Відома українська актриса Олена Кравець показала свого єдиного сина Івана, який не так давно відзначив 7-річчя. Як сьогодні виглядає хлопчик і на кого більше схожий?