49-річна Наталя Єгорова відвідала місто, в якому народила дітей від Віталія Кличка: “Це місто мого серця”

Після розлучення з Віталієм Кличком Наталія Єгорова може дозволити собі подорожувати, де завгодно. Цього разу навідалася до міста, з яким пов'язано чимало знакових подій.

Наталя Єгорова виклала в мережу відео, де гуляє вулицями Лос-Анджелеса. У підписі до Інстаграм-посту жінка відзначила, що прожила тут 20 років, має чимало друзів, з якими встигла поріднитися.

А ще це місто є доволі знаковим, оскільки саме тут народилися всі троє дітей жінки, які ексмодель подарувала коханому чоловіку Віталію Кличку. Жінка неначе повернулася до себе додому, тож і вбралася відповідно скромно – у коротку джинсову спідницю та облягаючи чорну футболку.

У свої 49 років жінка виглядає ідеально. Немає жодного натяку на зайву вагу. В Лос-Анджелесі Єгорова почувається спокійною і щасливою. А от попередня поїздка завдала колишній першій леді Києва чимало клопоту.

Попередня подорож Наталії Єгорової видалася не такою вдалою

Наталя поскаржилася підписникам на купу негараздів, які її спіткали під час поїздки до моря. Жінка провела 30 годин у дорозі. В підсумку не встигла на літак, втратила багаж, змушена була вилітати з іншого міста та повертатися в попередній аеропорт за власними речами.

За весь цей час їй вдалося поспати всього 5 годин. На жаль, кияни не перейнялися проблемою колишньою Кличка. Порадили їй спробувати поспати під звуки повітряної тривоги та шахедів, які постійно літають над головою.

Діти, яких Наталя народила в Лос-Анджелесі, давно виросли та розлетілися по всьому світу. 23-річний Єгор-Даніель опановує в Лондоні бізнес-менеджмент. 20-річна Єлизавета-Вікторія навчається на психологиню в Амстердамі. 17-річний Максим поки що гризе граніт науки у приватній школі Великобританії.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?