Онкохвора Анастасія Заворотнюк залишилася сама в своїх 3-поверхових хоромах: Петро Чернишов перебрався в США

Поки відома російська актриса Анастасія Заворотнюк бореться за право жити в одній з московських клінік, її чоловік Петро Чернишов переїхав жити до США. Саме такі чутки ширяться у мережі

Відома російська актриса Анастасія Заворотнюк вже три роки бореться за своє життя. 2019 року знаменитості діагностували онкологію – рак мозку. Чоловік актриси Петро Чернишов завжди залишався поруч зі своєю коханою та підтримував її у найважчих ситуаціях. Втім, найважливішим завданням фігуриста залишалось заробляти достатньо грошей на утримання родини та лікування коханої.

Саме це стало причиною, чому одного разу зірковий чоловік покинув свою дружину у москві. Тоді Петро Чернишов змушений був на короткий період переїхати до США, аби владнати всі робочі питання. Знаменитість пригадує, що тоді Анастасія Заворотнюк важко переносила розлуку з чоловіком, але актриса розуміла, що її обранець робить це не просто так.

Чоловік Анастасії Заворотнюк Петро Чернишов одного разу покинув її у москві та поїхав у США
Чоловік Анастасії Заворотнюк Петро Чернишов одного разу покинув її у москві та поїхав у США

Одразу після повернення з США Петро Чернишов зробив пропозицію руки та серця своїй коханій, а невдовзі вони відгуляли весілля. Варто зазначити, що вийти за нього заміж артист попросив свою кохану в Італії, а ось до Штатів актриса не змогла полетіти, адже в неї було багато роботи. Втім, така розлука виявилась чи не єдиною у подружньому житті зіркової пари. Після цього Петро Чернишов ніколи не відходив від коханої та завжди був готовий підставити своє плече та підтримати дружину.

Варто зазначити, що нині публіка сильно критикує фігуриста Петра Чернишова через такий вчинок. Люди вважають, що не варто було залишати Анастасію Заворотнюк одну. Втім, російський артист виправдовуватись не поспішає, адже він зайнятий іншою справою. Чоловік робить усе, щоб його дружина отримувала необхідний догляд та лікувалася у найкращих клініках.

Анастасія Заворотнюк вже четвертий рік бореться з раком головного мозку
Анастасія Заворотнюк вже четвертий рік бореться з раком головного мозку

Нині про стан здоров’я відомої російської актриси невідомо нічого.

Схожі статті

Горбачова показала, як виросли її доньки від Юрія Нікітіна: на кого стали схожими дівчата – мама чи тато?

Відома українська артистка Ольга Горбачова показала, як її доньки від продюсера Юрія Нікітіна підросла. Знаменитість показала їхні свіжі фотографії.

Курячі рулетики з сиром: ніжні та соковиті всередині, а зовні хрумкі та запашні. Смачнішого ви точно не їли

Рецепт приготування простих та смачних курячих рулетів з сиром, які здивують своїм поєднанням соковитого курячого філе, хрусткого тіста та ніжної сирної начинки.

Гарік Кричевський довго заважав сусідці Ірині Білик будівництвом будинку: чому входини так і не відбулися

Гарік Кричевський з дружиною Анжелою мріяли мати великий просторий будинок. Зводили подібний кілька років поспіль. Натомість пожити в ньому не вдалося жодного дня.