Акторка “Дизель шоу” Вікторія Булітко робить уколи на обличчі, щоб виглядати вічно молодою для Сморигіна

Відома українська актриса Вікторія Булітко показала, як робить уколи краси. Знаменитість на своїй Інстаграм-сторінці не приховує, як їй вдається залишатись привабливою

Вікторія Булітко, відома українська актриса та зірка гумористичного проєкту “Дизель Шоу”, на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм розкрила свій секрет привабливості. Знаменитість завжди була відвертою зі своїми шанувальниками, тому вирішила не приховувати того факту, що робить уколи краси.

Булітко розкрила свій секрет привабливості

На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм Вікторія Булітко розповіла про процедуру, яку нещодавно зробила у косметолога. Знаменитість зізналась, що вже 10 років ходить до однієї і тої самої фахівчині, адже максимально їй довіряє. Ба більше, додала актриса, їй подобається, що косметологині вдається зберігати її природну привабливість.

Вікторія Булітко з Дизель Шоу зізналась, що робить уколи краси у косметолога
Вікторія Булітко з Дизель Шоу зізналась, що робить уколи краси у косметолога

Нещодавно, як розповіла Вікторія Булітко, вона зробила Мікроголковий RF – процедура, яка “змушує” шкіру самостійно виробляти колаген, який потрібен для збереження пружності та еластичності шкірного покрову. Знаменита актриса зазначила, що така голкова процедура є абсолютно безболісною, а реабілітація після неї максимально коротка – вже наступного ранку почервоніння зникають.

Крім того, додала Вікторія Булітко, ця процедура займає дуже мало часу – всього лише 15 хвилин. За словами знаменитості, у неї настільки завантажений графік, що вона ніколи не може виділити зайву годину. Саме тому подібна процедура у косметолога для неї ідеальна, адже не віднімає у неї багато часу.

Вікторія Булітко зробила уколи краси у косметолога та показала результат
Вікторія Булітко зробила уколи краси у косметолога та показала результат

У підсумку знаменитість зауважила, що її улюблена косметологічна клініка – її місце краси та молодості. Вікторія Булітко зізналась, що там їй допомагають залишатись такою, якою її створила природа та батьки.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.