Краса врятує світ? Як склалася доля українських красунь після “Міс Всесвіт”: Ніколаєнко, Цимбалюк та інших

На знаменитому конкурсі краси "Міс Всесвіт" українські красуні отримували всі місця, крім першого. Як склалася доля учасниць та хто представить країну цього року? Поговоримо.

Президентка конкурсу “Міс Всесвіт Україна” Анна Філімонова, яка вже 19 років займається цією справою, нещодавно розповіла, що ще жодного разу українські красуні не займали найвищої відзнаки – 1 місця. Були в нас друге та третє місця, але…

Олександра Ніколаєнко та Інна Цимбалюк

ОЛкс
Олександра Ніколаєнко та Інна Цимбалюк

В Україні започаткувала цей конкурс Олександра Ніколаєнко, яка вже багато років проживає в Америці, з того часу, як вийшла заміж за мільярдера та народила йому дітей. Подробиці свого життя Олександра не виставляє напоказ. В соцмережі можна знайти деякі фото Ніколаєнко з її весілля, фото разом з Трампом та його дружиною Меланією. Анна Філімонова пояснює це тим, що свого часу перша засновниця мала занадто велику публічність й не бажає такої зараз. Саме тому мало хто знає, що Олександра допомагає своїми зв’язками та грошима українцям, що попали у скруту, фінансує складні медичні операції хворих дітей.

Ще однією дуже відомою міс була свого часу Інна Цимбалюк. Вона не отримала призового місця, але стала знаменитою, завдяки тому, що Україна вперше в історії увійшла у двадцятку фіналістів. Після такого успіху дівчина вийшла заміж за російського олігарха, але зараз з ним розвелася та проживає з донькою та батьками у Ризі. Через її мовчазну позицію стосовно подій, що сталися у лютому минулого року, українці вважають Інну зрадницею.

Олеся Стефанко та Діана Гаркуша

о
Олеся Стефанко та Діана Гаркуша

Друге місце на конкурсі Україні принесла Олеся Стефанко з Коломиї, яка після того вийшла заміж за американця білоруського походження і вже 7 років проживає в Маямі та виховує 2 дітей. Російську агресію засудила з перших днів.

Третє місце наша країна зайняла завдяки Діані Гаркуші, яка зараз проживає у Дубаї та продовжує строїти кар’єру моделі. Вона підтримує Україну й навіть минулого року приїздила до Харкова.

Цього року конкурс відбудеться 18 листопада у Сальвадорі. Україну на конкурсі буде представляти 26 річна киянка: викладачка йоги, співачка та знавець семи мов Ангеліна Усанова.

Схожі статті

Оля Полякова показала, як скупляється на столичному базарі: “Мені можна ходити без грошей, все дарують”

Відома українська співачка Оля Полякова завітала на столичний ринок, щоб купити продукти. Та платити співачці не довелося, адже всі продавці її пригощали своєю продукцією.

Святковий рулет із домашнього фаршу подаю на замовлення: гості просять ручку й листочок, щоб записати рецепт

Рецепт смачного м'ясного рулета із домашнього фаршу, що включає яловичину та свинину, а також сир, зелень і спеції. Ця особлива страва стане чудовим варіантом для вечері у родинному колі.

Дорофєєва чесно розповіла, які стосунки у неї з дітьми Кацуріна від колишньої: “Нормальне батьківське життя”

Відома українська співачка Надя Дорофєєва чесно розповіла про свої стосунки з дітьми новоспеченого чоловіка. Знаменитість зізналась, як вони до неї ставляться.