28-річна Аліна Гросу похвалилася новими стосунками в Америці: “Щоб сильно мене не жаліли”

Страждальниця Аліна Гросу після двох невдалих романів зі росіянами, здається, врешті знайшла справжнє щастя. Дівчина показала нового обранця у своєму Інстаграм-акаунті.

У житті 28-річної співачки та актриси Аліни Гросу було два великих кохання з росіянами. З Олександром Комковим дівчина зіграла велике пишне весілля. Та життя не пішло на лад. Не минуло й року після оформлення стосунків, як чоловік запропонував пожити окремо.

Аліна знає ім’я тієї, заради якої Сашко вирішив взяти паузу в їхніх стосунках. Але вона не змогла вибачити зради, то вони й розлучилися.

Вдруге українка не послухалася Тарасових настанов чорнобровим, щоб не кохалися з москалями, і наступила на ті ж граблі. З актором Романом Полянським вони познайомилися на зніманнях кліпу Аліни. Та й ці стосунки, хоч і тривали 3 роки, закінчилися пшиком. Нині колишні закохані мешкають на різних континентах. Полянський повернувся до росії, а Гросу виїхала в США.

Аліна Гросу з Олександром Комковим

Звісно, шанувальники співчували самотній зірці й переживали за її психологічний стан. Гросу заспокоїла фанів: урешті вона дожила до білої смуги в житті. Аліна показала світлини ніжностей з незнайомцем. Вони то тримаються за руки, то коханий торкається щоки дівчини, а вона світиться щастям.

Аліна Гросу з Романом Полянським

Дівчина попросила фоловерів більше її не жаліти й не чекати від неї сліз. От тільки цікавість широкого загалу подібними кадрами лише розпалила. Адже на фото можна роздивитися виключно волохату руку бойфренда знаменитості. А як він виглядає, Гросу вирішила поки не розкривати.

Оскільки зірка нині навчається в американському університеті, можна зробити припущення, що Аліна закрутила роман зі студентом. Хоча не виключено, що й з викладачем, адже Роман був на 12 років старший за Гросу. Виходить, у дівчини є потяг до чоловіків, які старші.

Схожі статті

Реус хоче повернутись до Налчаджиоглу, а він – розважається з іншими: що відбувається у зірковому шлюбі?

Останні декілька місяців шанувальники уважно стежать за подіями, що відбуваються у шлюбі Мурата Налчаджиоглу та його обраниці Лілії Реус. Зіркова пара натякає на розлучення.

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.