42-річний Потап після численних зашкварів перепросив у фанів і попрощався: “Хочу закінчити на цьому”

Останнім часом Потап не вилазить із зашкварів. Раніше його грубий гумор тішив прихильників, а нині викликає лише хвилю обурення. Тож репер вирішив попрощатися з шоубізом.

Раніше Олексій Потапенко міг чудити з будь-якого приводу, отримуючи підтримку мільйонної аудиторії шанувальників. Та все стало по-іншому. На зміну мирним безтурботним часам прийшли суворі воєнні будні.

Тепер люди по-іншому дивляться на багато речей, тож гумор на межі фолу, яким завжди славився репер, уже нікого не надихає. Навпаки лише дратує. Українці не можуть вибачити улюбленцю втечі з країни після 24 лютого 2022 року.

Потап перепросив за зашквари

Олексій не розділив з фоловерами їхню участь, а втік немов пацюк із корабля, що тоне. Згодом усіма силами намагався повернути собі втрачені позиції на сцені. Але нічого доброго з того не вийшло.

Жарти репера про заочний вступ до тероборони під час перебування в Іспанії та написаний трек про волонтерку з недвозначними натяками неабияк обурили українців, свідомість яких було кардинально змінено після масованих ракетних обстрілів українських міст та сіл.

Потап примудрився образити навіть Настю Каменських

Як би Потап не намагався захопити ТікТок аудиторію репчиками про Брітні та інших колег, із цього нічого не виходить. Українці змінилися, а Олексій залишився на своїй хвилі. Отже, чоловік записав відеозвернення, в якому перепросив усіх, кому завдав образи, й попрощався:

“Дорогі друзі, багато я наробив галасу… Хотів привернути увагу до творчості й персони, але по вашій реакції бачу, що це не на часі”.

А ще додав:

“Хочу вибачитися перед всіма, кого я образив, і закінчити на цьому”.

Слід відзначити, що Потап спромігся образити не лише всіх своїх фанів, але й дружину Настю Каменських, до якої не завітав на сольний концерт у Палаці “Україна”. Компліменти в Інстаграмі з приводу виступу ображена співачка не сприйняла.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.