“Кондратюк забирає”: Віталій Козловський зізнався, що навіть зараз віддає всю зарплату експродюсеру

Віталій Козловський, який з літа 2023 року боронить Україну на фронті, зізнався, що вся його військова зарплата автоматично перераховується експродюсеру Ігорю Кондратюку.

Про багаторічний конфлікт українського співака Віталія Козловського і його експродюсера Ігоря Кондратюка всім відомо. Вже більше 10 років між чоловіками тривають суди через те, що Козловський начебто не дотримався умов контракту. Як відомо, Козловський вже виплатив чималу суму експродюсеру і досі змушений виплачувати кошти Кондратюку, згідно з рішенням суду.

Віталій Козловський розсварився з московськими родичами
Віталій Козловський зізнався, що навіть зараз віддає всю зарплату експродюсеру

Наразі Віталій Козловський являється військовослужбовцем ЗСУ і отримує офіційну заробітню плату. Виявляється, всі кошти, які отримує Козловський, автоматично перераховуються його експродюсеру Кондратюку. Про це Козловський розповів у своєму Інстаграм-блозі.

Кондратюк забирає всю мою військову зарплату

, – заявив Козловський.

Далі співак пояснив суть конфлікту. Виявляється, після розірвання контракту з Кондратюком, Віталій заспівав свої пісні на концерті, які належать експродюсеру. Саме це стало причиною позову Кондратюка на Козловського. В результаті суд присудив співаку виплатити чималу суму грошей експродюсеру за порушення авторських прав.

Вже 1 мільйон гривень я сплатив. Потім полетіли нові позови. Зараз маю сплатити ще 2 мільйони.

, – розповів Козловський.

Співак зізнався, що зараз заробітня плата, яка надходить йому за військову службу, до його рук не доходить.

Сьогодні військова частина відраховує від мого грошового забезпечення (зарплати) відсоток на погашення виконавчих проваджень. І на користь Кондратюка, і на штраф в держбюджет.

, – розповів Козловський.

Чоловік розповів, що після всіх відрахувань у нього залишається близько половини зарплати та і її він не отримує, адже банк блокує кошти і вони списуються виконавчою службою.

Козловський зізнався, що будучи на службі, військові закривають багато “питань” з власної зарплатні, а він не має змоги “скидатися” з побратимами, адже його зарплатня до нього просто не доходить.

За словами Козловського, він звертався до експродюсера з проханням не стягувати зараз штраф. Та Кондратюк відповів, що військова служба не є причиною того, щоб не виплачувати йому кошти.

Схожі статті

Реус хоче повернутись до Налчаджиоглу, а він – розважається з іншими: що відбувається у зірковому шлюбі?

Останні декілька місяців шанувальники уважно стежать за подіями, що відбуваються у шлюбі Мурата Налчаджиоглу та його обраниці Лілії Реус. Зіркова пара натякає на розлучення.

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.