44-річна співачка Гайтана сповістила, що збирається стати мамою ще раз: коли очікувати на цю щасливу мить?

Українські шанувальники страшенно сумують за Гайтаною. Між тим співачка з родиною перебуває за кордоном. Та час від часу дає вісточку про себе в Інстаграмі. Цього разу надзвичайно приголомшила.

Гайтана нині не співає. Якщо й викладає щось у своєму акаунті в Інстаграмі, то теми обирає зовсім не музичні. Цього разу зірка вирішила поговорити на глобальну тему війни, миру та продовження життя. Знаменитість окреслила свою мрію:

“Я мрію про те, щоб закінчилась війна в моїй країні та у всьому світі”.

Гайтана додала світлину, де вона опустила голову, а вбрана у доволі широку кофтину, яка приховує тіло жінки. Між тим зірка продовжила мріяти:

“А ще, я хочу мати більше дітей. Але друге бажання ніколи не втілиться без першого…”

Підписники підтримали природне бажання співачки до продовження життя. Зокрема, сердечками відзначили допис Іван Наві, який не став чекати перемоги, ставши татусем під час бойових дій, та Соломія Вітвицька.

Багато хто побажав знаменитості дочекатися здійснення такої благородної мрії якнайшвидше й отримати велику родину. Знайшлися й такі, що здивувалися:

“А хіба діти народжуються тільки в мирний час?”

Звісно, не обійшлося й без компліментів на адресу артистки. Її назвали “перлиною нашої культури”, “красивою й талановитою”. Схоже, Гайтана страшенно сумує за рідною країною. Навіть виклала у мережу трек “Києве мій” з краєвидами столиці.

А ще зірці конче не вистачає спілкування з бабусею. Співачка не змогла попрощатися з рідною людиною через далеку відстань. Але артистка чудово пам’ятає, як родичка наказувала їй прислухатися до дерев, коли її душа відлетить. Так вона зможе відчути її. То тепер Гайтана й спілкується з бабусею через рослини всього світу.

Схожі статті

Дорофєєва чесно розповіла, які стосунки у неї з дітьми Кацуріна від колишньої: “Нормальне батьківське життя”

Відома українська співачка Надя Дорофєєва чесно розповіла про свої стосунки з дітьми новоспеченого чоловіка. Знаменитість зізналась, як вони до неї ставляться.

Замінила лише один інгредієнт і вінегрет став втричі смачнішим: напрочуд вдалий та бюджетний рецепт

Такий простий салат, як Вінегрет можна приготувати по-новому і надати йому нових відтінків. Спробуйте вінегрет за цим рецептом і ви будете готувати цей салат тільки так.

Позитив та Надя Дорофєєва розповіли про свої теперішні відносини: все було не так як з Дантесом і Кацуріним

Які стосунки між Олексієм Завгороднім та Надією Дорофєєвою, колишніми учасниками гурту "Время и Стекло"? Знаменитості розповідають про свої відносини та обговорюють плани спільної роботи.