Андрій Бєдняков відчебучив таке, що перепросив у дружини: виклав світлини у всій красі ще й 8 років приписав

Подружжя гумористів – Андрій Бєдняков та Настя Коротка – не втомлюються один одного підколювати. От і з 46-річчям шоумен дружину чоловік привітав доволі нестандартно.

Всі люди намагаються показати себе на фото з якомога гарнішого боку. Але в родині Андрія Бєднякова та Насті Короткої зовсім інші порядки. Щойно в дружини трапляється день народження, чоловік береться підбирати найкумедніші світлини й виставляти їх у мережу разом із привітанням.

Найневдаліші знімки іменинниці

Отак підписники й бачать пані Настю з другим підборіддям, під час сну, з перекошеним ротом чи взагалі у спідній білизні. Саме таку Коротку ми спостерігали у день її 38-річчя. Навдивовижу підпис під постом свідчить про теплі почуття:

“Ти – через кого я тримаюсь на плаву. Іноді я йду на дно і часом я його навіть торкаюсь, але твоя рука завжди мене звідти дістає”.

Не обійшлося й без щемкої теми. Андрій виставив доволі романтичну світлину, де пара перебуває разом біля стовпчика з написом “Місце для побачень”. Андрій наголосив, що вони сфотографовані в рідному довоєнному Маріуполі. Бєдняков висловив надію, що вони з Настею ще зустрінуться біля цього стовпчика в недалекому майбутньому.

Подружжя має намір повернутися в рідний Маріуполь

У дописі чоловік іменинниці подякував за все, обійняв і поцілував “за все”. А ще перепросив. Це зрозуміло, адже він вказав, що в “46 життя тільки починається”, нагло приписавши коханій жінці 8 зайвих років. Такого дамочки зазвичай не вибачають. Комік виставив пост в очікуванні скандалу, коли дружина його прочитає. Звісно, жінки проявили солідарність з Настею, зазначивши:

“Я б за таке вбила”.

“Андрію, ви завтра напишіть щось, щоб ми знали, що ви пережили цей пост”.

Більшість підписників усе ж оцінили рівень гумористичного зашквару й побажали іменинниці та її чоловіку щастя й здоров’я.

Схожі статті

Горбачова показала, як виросли її доньки від Юрія Нікітіна: на кого стали схожими дівчата – мама чи тато?

Відома українська артистка Ольга Горбачова показала, як її доньки від продюсера Юрія Нікітіна підросла. Знаменитість показала їхні свіжі фотографії.

Курячі рулетики з сиром: ніжні та соковиті всередині, а зовні хрумкі та запашні. Смачнішого ви точно не їли

Рецепт приготування простих та смачних курячих рулетів з сиром, які здивують своїм поєднанням соковитого курячого філе, хрусткого тіста та ніжної сирної начинки.

Гарік Кричевський довго заважав сусідці Ірині Білик будівництвом будинку: чому входини так і не відбулися

Гарік Кричевський з дружиною Анжелою мріяли мати великий просторий будинок. Зводили подібний кілька років поспіль. Натомість пожити в ньому не вдалося жодного дня.