Не минуло й 4 місяці після весілля, як Надя Дорофєєва попрощалася з Кацуріним: обійнялися й поцілувалися

Міша Кацурін перебуває у розпачі. За 4 місяці після весілля дружина Надя Дорофєєва зібрала валізи й помахала ручкою благовірному. Підписники Інстаграму ресторатора втішали бідолаху, як могли.

У червні молодятам Наді Дорофєєвій та Міші Кацуріну прогриміли весільні фанфари, а дружина вже покинула чоловіка й відбула в невідомому напрямку. Благовірний настільки розпереживався, що взявся писати допис в Інстаграм, проілюструвавши його світлиною прощання. Подібне, напевно, трапляється тільки з чоловіками артисток:

“Коли: “Цілую, я на роботу” означає: “Я поїхала в тур, побачимось через 2 місяці”.

Звісно, Міші доведеться сумувати наодинці, допоки Надя співатиме й танцюватиме досхочу. Але він сам обрав для себе таку долю. Підписники намагалися заспокоїти Кацуріна:

“Ну, буває… Ото таке воно сімейне життя зі співачкою”.

Дехто вирішив ще більше роз’ятрити душу, нагадавши про попередника Дантеса:

“Володя це пережив”.

Та більшість просто назвала пару, що цілується на прощання, “милою”, “класною”, “гарною”.

Міша Кацурін з першою дружиною Женею

Напевно, в попередніх шлюбах у 34-річного чоловіка все було трішки інакше. Він займався власними ресторанами, а дружини сиділи вдома й слухняно чекали на годувальника.

Міша Кацурін з другою дружиною Дашею

Першою дружиною Міші стала 16-річна Євгенія Панова. Вони побралися 2013 року. Після знайомства з Дашею Кацурін розлучився та зіграв друге весілля. У цьому шлюбі народилося двоє дітлахів.

Міша Кацурін з третьою дружиною Надею

Та й це кохання тривало недовго, й ресторатор закохався втретє. Надя Дорофєєва сидіти вдома й гриміти каструлями не погодилася. Зірка продовжила активний спосіб життя, не відмовляючись від концертів та турів. От тепер і має чоловік головний біль та тривалу розлуку з милою.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.