Віталій Козловський запропонував Кондратюку “мирову угоду”: чи планує артист віддавати борги продюсеру?

Віталій Козловський після 10 років скандалу зі своїм колишнім продюсером Ігорем Кондратюком запропонував йому мир. У чому полягає "мирова угода" артиста?

Відомий український співак Віталій Козловський не так давно сколихнув мережу зізнанням, що його колишній продюсер Ігор Кондратюк забирає у нього зарплату військового для погашення боргу за порушення авторських прав. Так, пізніше з’ясувалось, що гроші продовжує стягувати виконавча комісія за висновком суду. Хай там як, але тепер Віталій Козловський пропонує продюсеру мир.

Козловський запропонував Кондратюку мир

На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм відомий український артист опублікував відео, в якому закликав свого колишнього наставника погодитись на діалог без посередників. Знаменитість пояснив, що всі 10 років, які триває конфлікт між ними, він хотів зустрітись із Кондратюком наживо та обговорити все без їхніх представників. Втім, продюсер, за словами артиста, на таку пропозицію відповідав відмовою.

Віталій Козловський записав відео, в якому запропонував Ігорю Кондратюку мир
Віталій Козловський записав відео, в якому запропонував Ігорю Кондратюку мир

Тепер, впевнений Віталій Козловський, їм вдасться вирішити ситуацію та назавжди забути про те, що було у минулому. Артист запевнив свого колишнього продюсера – якщо він хоче досягти справедливості у правовому полі, співак готовий іти йому назустріч. Так, пропозиція артиста полягає у тому, аби домовитись про відтермінування виплати боргу на два роки.

За цей час Віталій Козловський хоче виплатити всю суму, яку винен Ігорю Кондратюку, у декілька платежів. Крім того, зазначив артист, він хоче викупити права на деякі з пісень зі старого репертуару. Врешті, запевняє знаменитість, потрібно потиснути одне одному руки та залишити всі старі образи та непорозуміння у минулому.

Віталій Козловський та Ігор Кондратюк перебувають у сварці вже понад 10 років
Віталій Козловський та Ігор Кондратюк перебувають у сварці вже понад 10 років

Віталій Козловський закликав свого екснаставника стати прикладом для українців. Замість сварок та публічних образ знаменитість пропонує доросле вирішення проблеми. Ігор Кондратюк звернення свого колишнього підопічного не коментував.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.