Українці запідозрили, що Ірина Сопонару з “Кварталу” вагітна: округлість вже не приховати об’ємним одягом

У мережі обговорюють цікавий стан відомої української артистки Ірини Сопонару. Так, її шанувальники запідозрили, що зірка може бути вагітною від свого нареченого

Відома українська гумористка та актриса Ірина Сопонару активно веде особистий блог у соціальній мережі Інстаграм. На своїй сторінці знаменитість повідомила про те, що виходить заміж за свого бойфренда-британця Різа. Пізніше артистка завітала у студію телепроєкту “Сніданок з 1+1”, де пригадала свої дитячі роки, а також розповіла про те, як коханий зробив їй пропозицію.

Крім того, у новому випуску ранкового шоу на українському телеканалі Ірина Сопонару мала змогу продемонструвати свою нову зачіску. Знаменитість дещо вкоротила волосся та підстригла чубчик. Тепер зірка виглядає зовсім по-іншому. Зміни у зовнішності оцінили не всі шанувальники – поки одна частина заявила, що актрисі не пасує така стрижка, інші захоплювались сміливістю знаменитості.

Ірина Сопонару завітала на телебачення з оновленою зачіскою
Ірина Сопонару завітала на телебачення з оновленою зачіскою

Так, у коментарях до нового випуску “Сніданку з 1+1” користувачі мережі закидали Ірину Сопонару компліментами та теплими словами. Інша ж частина авдиторії зазначила, що з оновленою стрижкою обличчя артистки виглядає набагато круглішим. Втім, на цьому підписники не зупинились. Продовжуючи обговорювати зовнішність Сопонару, її шанувальники припустили, що артистка може бути вагітною.

На думку користувачів мережі, про це свідчить занадто кругле обличчя, яке, за словами підписників, не приховаєш ані стрижкою, ані чубчиком. У коментарях підписники зауважили, що подібна набряклість може свідчити про цікавий стан знаменитості.

На тлі оновлення іміджу у мережі почали обговорювати ймовірну вагітність Ірини Сопонару
На тлі оновлення іміджу у мережі почали обговорювати ймовірну вагітність Ірини Сопонару

Нагадаємо, що Ірина Сопонару вже декілька років перебуває у стосунках із Різом з Великобританії. Нещодавно чоловік наважився зробити їй пропозицію, а актриса відповіла так. Тепер зіркова пара планує влаштувати церемонію в Україні.

Схожі статті

Реус хоче повернутись до Налчаджиоглу, а він – розважається з іншими: що відбувається у зірковому шлюбі?

Останні декілька місяців шанувальники уважно стежать за подіями, що відбуваються у шлюбі Мурата Налчаджиоглу та його обраниці Лілії Реус. Зіркова пара натякає на розлучення.

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.