Ігор Кондратюк розніс мирову угоду Віталія Козловського та різко йому відповів: “Не вводь людей в оману”

У мережі продовжує розгорятись скандал відомого українського артиста Віталія Козловського та його колишнього продюсера Ігоря Кондратюка. Останні деталі конфлікту

Відомий український музикант Віталій Козловський багато років поспіль співпрацював з продюсером Ігорем Кондратюком. Після розірвання договору про співпрацю знаменитості сильно посварились, а справа навіть дійшла до суду. Декілька років тому артист зізнався, що винен своєму експродюсеру близько 300 тисяч доларів.

Скандал Козловського і Кондратюка

Нещодавно скандал знову почали активно обговорювати користувачі мережі. Річ у тому, що Віталій Козловський заявив, що у часи повномасштабної у нього і досі списують гроші для погашення його боргу. Знаменитість повідомив, що майже вся його зарплата військового йде на те, щоб віддати кошти Ігорю Кондратюку. У відповідь на заяву продюсер зазначив, що кошти з рахунку артиста списує не він, а виконавча комісія за фактом рішення суду.

Віталій Козловський запропонував своєму колишньому продюсеру піти на мирову
Віталій Козловський запропонував своєму колишньому продюсеру піти на мирову

Пізніше відомий український музикант запропонував своєму колишньому наставнику вирішити ситуацію мирним шляхом. Артист зазначив, що прагне особистого діалогу з Кондратюком без посередників. У зверненні до шоумена співак заявив, що готовий виплатити борг за два роки у декілька платежів. Крім того, Козловський зазначив, що бажає викупити права на пісні зі старого репертуару.

Віталій Козловський закликав свого колишнього продюсера стати прикладом взаєморозуміння та мудрого врегулювання конфліктів для всіх українців у часи повномасштабного вторгнення. Ігор Кондратюк, своєю чергою, відповів на пропозицію експідопічного доволі різко. Продюсер порадив Козловському не вводити людей в оману та зазначив, що конфлікт вже давно врегульовано відповідними судовими органами.

Ігор Кондратюк відкинув пропозицію свого колишнього підопічного укласти мирову угоду
Ігор Кондратюк відкинув пропозицію свого колишнього підопічного укласти мирову угоду

Шоумен зазначив, що наразі артистові залишається лише віддати йому борг, адже всі інші аспекти були врегульовані згідно з законами. Крім того, Ігор Кондратюк зазначив, що до того, як подати позов до суду, він намагався врегулювати конфлікт зі співаком напряму. Втім, Віталій Козловський, за словами продюсера, не виходив із ним на контакт.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.