“Маленькі дітки – маленькі бідки”: зіркові матусі Катя Осадча і Саша Шульгіна показали, що роблять зрання

Телеведуча Катя Осадча та переможниця шоу "Холостяк" Олександра Шульгіна чудово обізнані з материнськими обов'язками. Знаменитості вирішили продемонструвати, як зазвичай проходять їхні ранки.

Катя Осадча

Щодня дружині Юрія Горбунова доводиться підводитися дуже рано. Найперше слід зібрати 6-річного Іванка до школи й провести, а потім можна ще хоч трішечки поніжитися в ліжку поряд із благовірним. Але недовго, бо чекає робота.

Катя Осадча показала свій ранок

І ось уже ми бачимо Катю при повному параді в строгій синій сорочці й з волоссям, затягнутим ззаду в гульку. Це вона приготувалася до живої трансляції в “Єдиних новинах”.

Катя Осадча показала свій ранок

Питань у телеведучих чимало, і всі вони стосуються фіналу шоу “Голос країни”, який має відбутися цими вихідними. Осадча дає вичерпні відповіді, розповідаючи, як команді працюється пліч-о-пліч з польськими колегами, куди йдуть зібрані під час шоу благодійні кошти, кого глядачі побачать у фіналі тощо.

Олександра Шульгіна

Колишня холостячка вийшла заміж настільки вдало, що їй не треба думати про роботу. Молодичка може віддатися материнству на повну котушку, що вона й робить залюбки. Саша показала в деталях свій ранок.

Олександра Шульгіна показала свій ранок

Допоки народжена 7 жовтня Аспен ніжиться в ліжку, турботлива матуся вже розклала перед дівчинкою чорно-білі малюнки, що мають розвивати дитину з пелюшок. Старшенька Анджеліна грає поряд на килимку. В розпорядженні дівчинки чимало іграшок, тож сама обирає собі щось до вподоби.

Олександра Шульгіна показала свій ранок

Мама за цей час встигає нашвидкуруч випити кави й приступає до годування немовлятка, якому немає ще й місяця. Після цього обіцяє підписницям зробити прямий ефір, для якого вже й тему відповідну підібрала.

Олександра Шульгіна показала свій ранок

Натомість перемикається на Анджеліну, якій минув рік і 4 місяці. У переддень Гелловіну 35-річна Олександра вирішила приміряти костюмчик для свята. Оскільки донечка обожнює собачок, то і лук їй підібрали відповідний.

Схожі статті

Мій чоловік обожнює цю страву: картопля запечена з сосисками, помідорами та сиром. Дуже смачно та ситно

Рецепт приготування ароматної та ситної запіканки із картоплею, сосисками, помідорами та твердим сиром. Усе це запікається у духовці і виходить дуже смачно.

Листкові трикутнички з сиром краще будь-яких булочок: готую просто, швидко та дешево на перекус та у дорогу

Такі смачні трикутнички зробити набагато легше, ніж класичні дріжджові булочки, тому що немає потреби загортати кожний витвір окремо. Це робиться досить швидко, про що ми й розповімо.

Юрій Ткач поділився фотографією зі своєю донькою: маленька копія коміка уже показує свої акторські здібності

Відомий український комік Юрій Ткач поділився світлинами своєї доньки. На фотографіях видно вражаючу схожість доньки зі своїм талановитим батьком.