Тіна Кароль чесно зізналась, які суми витрачає на свій брендовий одяг: “В цьому є романтика якась”

Українську співачку підловили на одній із вулиць Львова. Місцевий блогер поцікавився в артистки, скільки вона витрачає на купівлю свого повсякденного одягу

Мешканці українського міста Львова точно знають, хто такий Ніколас Карма. Нещодавно зі “стильним” блогером познайомилась і відома співачка Тіна Кароль. Знаменитість прогулялась вулицями міста, коли до неї підійшов чоловік і поцікавився, скільки коштує образ, в який зараз одягнута зірка. Тіна Кароль не стала приховувати та розповіла про вартість своїх речей і ставлення до шопінгу.

Скільки коштує одяг Тіни Кароль

Нещодавно відома українська співачка Тіна Кароль приїхала з концертом до Львова. Після виступу знаменитість вирішила прогулятись і натрапила на львівського блогера Ніколаса Карму. Чоловік поцікавився у зірки, скільки коштує одяг, в якому вона вийшла у світ. Як виявилось, знаменитість не полюбляє дорогі бренди та віддає перевагу комфортному та бюджетному одягу.

Тіна Кароль розповіла, скільки коштують її повсякденні речі
Тіна Кароль розповіла, скільки коштують її повсякденні речі

За словами артистки, більшу частину свого доходу вона витрачає на купівлю сценічного одягу. Він, як знають шанувальники співачки, завжди ефектний і дизайнерський. А ось у реальному житті Тіна Кароль, за власним зізнанням, воліє одягатись у речі, які допомагають їй злитись із натовпом. Зіркового блогера знаменитість зустріла у лосинах за 1 тисячу гривень, кросівках Adidas за 3 тисячі гривень, футболці від американського бренду SKIMS за 1 тисячу гривень та з рюкзаком від Hunter за 200 євро.

Тіна Кароль також розповіла, що ніколи не носить годинників. “Не відчувати часу – в цьому є романтика якась”, – пояснила причину артистка.

Тіна Кароль зізналась, як ставиться до шопінгу
Тіна Кароль зізналась, як ставиться до шопінгу

У розмові з блогером Ніколасом Кармою знаменитість розповіла і про те, що після початку повномасштабної війни вона забула про брендовий одяг і шопінг. Тіна Кароль розповіла, що не купує люксовий одяг сама – такі речі вона носить на умовах колаборації з брендом.

Схожі статті

Реус хоче повернутись до Налчаджиоглу, а він – розважається з іншими: що відбувається у зірковому шлюбі?

Останні декілька місяців шанувальники уважно стежать за подіями, що відбуваються у шлюбі Мурата Налчаджиоглу та його обраниці Лілії Реус. Зіркова пара натякає на розлучення.

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.