Дьомін оприлюднив переписку з Потапом після усіх скандалів: чоловік Насті Каменських готовий відповідати

Потап завжди полюбляв хайп, та під час повномасштабної війни треба було якось перебудуватися, а репер не зміг. От і отримує зусібіч на горіхи. Слава Дьомін вирішив прояснити ситуацію.

Чимало знаменитих людей не бажають спілкуватися з блогером Славою Дьоміним. Деякі навіть блокують журналіста в соцмережах. Таке сталося з Владом Ямою, Надею Мейхер та деякими іншими зірками.

Звісно, після всіх скандалів, пов’язаних останнім часом із репером Потапом, Дьомін наполегливо добивається інтерв’ю з чоловіком Насті Каменських. І той начебто не відмовляє в розмові. Але коли вийде на зв’язок, не уточнює.

Потап відповів на пропозицію Слави Дьоміна поговорити

Олексій Потапенко відбувся розпливчастою відповіддю, що надасть роз’яснення, щойно повернеться з-за кордону. Потапу й справді ніколи давати інтерв’ю, адже нині він перебуває у Дубаї, де проводить час доволі весело.

Зокрема, репер тусив разом із Кирилом Туриченком. Цей колишній одесит і коханий Тіни Кароль нині мешкає в москві, взяв російське громадянство та співає у гурті “Iванушки International”.

Потап відповів на пропозицію Слави Дьоміна поговорити

Звісно, на вечірці були присутні й інші росіяни. При цьому Потап намагається гратися в патріотизм, сповіщаючи, що це була не розважальна поїздка, а він збирав гроші для України.

Після 24 лютого Потап усіляко намагається перевести рейки свого бізнесу на українську хвилю. Та це в нього чомусь не виходить. Після виходу треку “Волонтер” на артиста образилося практично все жіноцтво, побачивши в тексті принизливі сексуальні натяки.

Жарт Олексія про тата, який записав його заочно до ТРО, теж не залишився непоміченим. Чоловіка, який перебував у сонячній Іспанії замість окопів, захейтили за подібні заяви. Та, здається, Потап не покаявся і відповів хейтерам у звичній для себе хамській манері. Мовляв, їхні матусі приходили до нього на концерти, тож невідомо, хто є насправді їхнім татусем.

Схожі статті

Наталія Могилевська вперто приховує вагітність, але живіт вже не сховати: хто може буде щасливим батьком?

Здавалося б, у часи, коли багато знаменитостей діляться всіма етапами свого життя з громадськістю, вибір Наталії Могилевської залишати в таємниці цю інтимну подію стає несподіваним та цікавим ходом.

Домашні просто обожнюють ці рулетики: закуска з бекону, сиру та яєць. Рецепт дуже смачної та ситної страви

Ідеальна страва для будь-якого заходу – рулетики з бекону, сиру та яєць. У цьому рецепті поєднуються хрусткий бекон, ніжний сир та яйця, створюючи чудову закуску.

Рецепт на мільйон: яблучний пиріг з кремом-суфле готую напрочуд швидко, а смак такий, що язика проковтнеш

До поки що яблука не втратили при зберіганні свої смакові властивості та аромат, потрібно приготувати такий смачний та ніжний яблучний пиріг у поєднанні з кремом-суфле.