Ірина Білик спростувала чутки про виїзд за кордон: кохана Коляденка в Україні у провінційному місті

Останнім часом пройшла ціла хвиля чуток про те, що зірка української естради Ірина Білик залишає країну та від'їжджає за кордон чи то працювати, чи то проживати там постійно.

Треба сказати, що чутки та плітки стосовно життя та стосунків з чоловіками навколо такої яскравої, у чомусь навіть епатажної співачки та жінки, як Ірина, точилися завжди. І для її піару це, вірогідно, не погано. Але, як завжди, істина знаходиться по середині.

Так, свого часу співачка була налякана агресією росіян у перші дні після 24 лютого минулого року, коли її маєток у Бучанському районі, де вона з молодшим сином перебувала на той момент, був пошкодженим від обстрілів. Тоді вона тікала на Західну Україну, а звідти відправилась за кордон. Вона давала концерти в Америці, Чехії, Іспанії та Ізраїлі. Але згодом повернулася у Київ.

Чутки перебільшені

Нещодавно Ірина Білик анонсувала свій тур до Німеччини, де вона планує роз’їжджати містам та співати для своїх земляків, яких обставини змусили шукати порятунку на чужині.

Втім ні про яке полишення України мова не йде. Щобільше, Ірина Білик та її колега по сцені Сергій Мироненко цією осінню беруть участь у Всеукраїнському Благодійному Турі з метою зібрати кошти на закупівлю техніки для українських військових. Вже зараз вони дають концерти або їх планують дати у різних обласних центрах країни: Житомир, Дніпро, Хмельницький, Львів та інші. Поціновувачі її таланту швидко розкуповують на них квітки та запитують співачку, коли вона приїде в інші провінціальні міста України, де також люблять її творчість.

І
Ірина Білик дає концерти в Івано-Франківську та Черкасах. Скриншот зі сторінки інстаграм І. Білик

Нещодавно на своїй сторінці в інстаграм співачка поділилась відео та світлинами зі своїх концертів у рамках цього туру в Івано-Франківську та Черкасах і, таким чином, закрила питання стосовно того, де перебуває зараз.

Схожі статті

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.

Так готувала ще моя мама. Нереально смачна бурякова закуска з цибулею і кетчупом: готую відрами, їмо ложками

Ідеальний салат усього з двох інгредієнтів. Хочете – подавайте як основну страву, а можете зробити гарніром. Бурячки поки коштують недорого, тож користуймося моментом.