“Завжди в формі”: Ксенія Мішина зізналась, що планує народити молодшу сестру своєму сину Платону

Відома українська актриса Ксенія Мішина навідалась до своєї подруги у гості. Зірка замислилась про народження доньки після спілкування з її дитиною

Ксенія Мішина, відома українська актриса, на особистій сторінці в соцмережі Інстаграм чесно зізналась, що ніщо не здатне відвернути її від думок про народження доньки. Зірка наразі самостійно виховує сина Платона, але зазначає, що не проти стати мамою вдруге. Найголовніше, розповідала Ксенія Мішина раніше, знайти надійного обранця.

Мішина задумалась про другу вагітність

У своєму Інстаграм-блозі відома актриса розмістила кадри з прогулянки зі своєю подругою. Товаришка Ксенії Мішиної привела на зустріч і доньку. Знаменитість показала шанувальникам, як бавилась із дівчинкою, яка проявляла особливу активність – постійно бігала та стрибала, а у ліфті навіть штовхалась ногами. Спершу Ксенія Мішина поставила шанувальникам жартівливе та риторичне питання, мовляв, чи й досі вона хоче стати мамою доньки.

Втім, майже одразу знаменита актриса зазначила, що й досі мріє про те, аби народити дівчинку. Зірка зауважила, що бути мамою важко, але воно того вартує.

Українська актриса Ксенія Мішина поділилась кадрами, на яких бавиться з донькою своєї подруги
Українська актриса Ксенія Мішина поділилась кадрами, на яких бавиться з донькою своєї подруги
Мішина визнала, що не проти стати мамою вдруге та навіть думала про народження доньки
Мішина визнала, що не проти стати мамою вдруге та навіть думала про народження доньки

Нагадаємо, що відома українська актриса самостійно виховує сина Платона. Знаменитість у роки навчання в університеті познайомилась з одруженим чоловіком, в якого згодом закохалась. Пара будувала романтичні стосунки, чоловік пішов від дружини, а врешті Ксенія Мішина завагітніла. Пізніше знаменитість усвідомила, що у стосунках біологічний батько її сина ставиться до неї дуже погано, а тому, переживши рукоприкладство з боку колишнього, наважилась і пішла від нього.

Наразі знаменита українська актриса самостійно виховує сина Платона, втім це не заважає їй бути щасливою та подавати правильний приклад дитині. Так, зірка намагається виховати його справжнім чоловіком – навчає галантності, правильної поведінки з протилежною статтю та з хлопцями, зокрема. Ксенія Мішина ніколи не приховує, що пишається своїм сином Платоном і його досягненнями.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.